Dzurinda s Miklošom sú Sorosovi agenti, ktorí si peniaze odmakávajú, ako "poradcovia" Kyjevskej Junty.
Aké peniaze?
Neviem, či ste si niekto všimli, ale keď Dzurinda zvalil vládu a potom aj SDKU, tak mali s Miklošom tlačovku, kde oznámili jednu podstatnú informáciu, totiž, že založili dve mimovládky.
Ak neviete, čo to znamená, tak hocikto, samozrejme, môže založiť NGO.
Problém je, že vám do toho nikto nedá ani korunu.
Okrem prípadu, že ste Sorosov agent, resp. agent nadnárodného riadenia.
Vtedy máte zaručený zdroj príjmov.
No a ako si myslíte, že sa Miklóš a Dzurinda dostali na Ukrajinu?
Myslíte si, že Porošenko zúfalo hľadal expertov, čo mu pomôžu a spomenul si na tých dvoch?
Nie Porošenko a tí dvaja sú v spoločnej agentúre a tá ich tam poslala, tak ako Lajčáka v r. 2013, rečniť na Majdan.


