Ešte k tomu zavlečeniu.
Profesionáli by na neho nasadili šľapku, drogy do auta, detskú pornografiu, alebo, keďže videli jeho sklony k zločinu, dostali by ho neskôr.
Týmto diletantstvom si pod sebou nevratne odpílili konár, pochovali celú stranu, dali moc do rúk euroatlantistom, pričom VM sa musel dívať, ako mu vylamujú dvere a zhovaďujú ho naveky a IL roky na úteku bol štvanou zverou.
Myslím si, že sa stali obeťou spravodajskej hry vyššieho stupňa - lovili, pričom netušili, že sú sami lovení...
Dnes je treba odstrániť Fica a čo sa stane? Ten si prenajme byt od zločinca a sám si natiahne na hlavu slučku...
Predseda vlády! Videl si niečo viac negramotné?
A myslíš si, že to je náhoda?
Nie. Presne takto mu to poradila ,,dobrá duša" z jeho blízkych kruhov.


