Ale napr. kosovská mäsiarka Albright, nám neprekáža.
Buďme spravodliví.
Nechajme Sýriu riešiť sýrske problémy, my môžeme riešiť slovenské a európske, tie máme bližšie.
Ale napr. kosovská mäsiarka Albright, nám neprekáža.
Buďme spravodliví.
Nechajme Sýriu riešiť sýrske problémy, my môžeme riešiť slovenské a európske, tie máme bližšie.
Bolo by dobre, ak by sme si vypočuli hlas aj tzv. sýrskej opozície.
Dajte niekoho, kto je naozaj opozícia a nie terorista.
Meno, priezvisko, atď.
Okrem toho, ak ma pamäť neklame, boli v Sýrii v r. 2014 voľby.
Napriek vojenskej intervencii, prišlo voliť také množstvo ľudí, že akýkoľvek západný politik by bol na to pyšný.
Assad bol zvolený väčšinou, vyše 80 %. To sa našim EU poslancom z 13 % účasťou voličou nemôže ani snívať.
Jeho súperom bol americký občan - Sýrčan, ktorý mal aj svoj monitoring volieb, neviem už jeho meno.
Uznal porážku a vyhlásil, že voľby boli demokratické.
Simon, to iba tipuješ, alebo je to výsledok analýzy?
Je to zaujímavé, pretože to môže byť zo strany Fica, taktické "vypustenie tlaku".
Smerom k EU Fico ukazuje kooperáciu a ústretovosť, doma hovorí o boji s korupciou a o suverenite.
Fico je neuveriteľne prispôsobivý a obratný, preto je na scéne od r. 89.
Takže zo strany EU je vnímaný, ako poslušný ,,integrátor", ale doma je vnímaný, ako obhajca záujmov národa, za ktorého niet alternatívy.
Ficovým problémom č. 1 je, že si nevychoval nástupcov.
Tak, ako Mečiar, tak, ako Dzurinda, tak, ako ďalší.
Takže, ak Fico skončí, Smer čaká pravdepodobne osud HZDS, SDKU.
Ak niekto chce, aby Smer padol, stačí mu kompromitovať Fica.
Ak sa im to nepodarí, stačí počkať niekoľko rokov.
Veď kde sú strany Schustera, Ruska, a ďalších?
Aj KDH je tu iba vďaka ideológii zakotvenej už v názve, ktorá pôsobí, ako plavák, čo ich vždy bude držať nad vodou.
Myslíš historici, alebo to, čo je napísané vyššie nepovažuješ za históriu, ale výmysel?
Každé slovo sa opiera o overiteľné, historické fakty.
Sulík na svojom blogu podrobne popisuje rozpad vlády, ktorej bol súčasťou, aj so zverejnením SMS komunikácie s Radičovou dva dni pred hlasovaním o Eurovale.
Hovorí, že sa chcel dozvedieť, prečo SDKu silou - mocou podporuje Euroval.
Nikto mu to vraj jasne nepovedal.
Sulíkove slová:
"Najmä Ivan Mikloš tak otočil, a tak zavádzal verejnosť, že dnes som presvedčený o tom, že ho niekto držal za citlivú časť tela. Najmä jeho hlavný argument – „lebo geopolitika“ – bol na smiech."
Tu sa obávam, že Sulík absolútne nepochopil, čo Mikloš myslel vysvetlením ,,lebo geopolitika" a podcenil riadenie Mikloša a Dzurindu zvonka.
Resp. nerozumie, čo geopolitika je.
Mikloš bol na Bilderbergu, nedávno bol poverený ,,poradenstvom" na Ukrajine.
Ivetka šéfovala Sorosovej OSF, myslíš si že bez toho by bola premiérkou?
Nepodceňuj nepriateľa.
Nie ezoterika, ale geopolitika!
Cudzinec, z Teba vyrástol naozaj dobrý komentátor a analytik.
Spomínam si na Tvoje blogy spred pár rokov, keď som Ti písal, aby si ubral na dôraze a argumentoval faktami.
A Ty naozaj, s veľkým prehľadom dnes ukladáš fakty a nechávaš čitateľa, aby nad nimi rozmýšľal.
Rád by som sa vyjadril k Tvojim komentom, že EU sa mení vo federáciu.
EU už federáciou je.
Písal som EU komisii otázku:
Je cieľom integrácie EU federácia?
A dostal som odpoveď:
"Politická transformácia prebehla, keď sa zmenilo EHS na Európsku úniu. Fungovanie únie sa opiera o princípy právneho štátu. Všetky činnosti sa opierajú o zmluvy, ktoré demokraticky uzavreli členské štáty."
Rád by som upozornil, že USA sú federáciou.
A ako sa volajú?
Únia Štátov Amerických.
Veď ja som iba vydelil sumu počtom letov a vyšla mi suma na jeden let - 2500 Eur.
Ak som napísal, že to nie je tak veľa, myslel som tým, že ak by lietadlo bolo moje, určite účtujem viac.
Ak to je lietadlo pre 50 ľudí, tak by letenka BA - Poprad pre jedného stála 50 Eur.
To naozaj nie je veľa.
955 000 : 382 = 2 500 Eur.
Jeden let lietadla BA - Poprad, stojí iba 2 500 Eur.
V každom lete je odpis lietadla, letiskový servis, réžia na údržbu, prevádzková réžia.
Potom priame mzdy a odvody pilotov a personálu.
Ďalej palivo a ostatné náklady.
2500 Eur nie je tak veľa.
EU nie je to, čo si myslí väčšina obyvateľov.
EU je projekt nadnárodného riadenia, ktorý plánovaný storočia a pomaly realizovaný.
Napoleon, ideológ Kalergi a Paneurópa, 1. a 2. sv. vojna, alebo Ukrajina, boli a sú nástrojmi na podporu tohto projektu.
Walter Hallstein bol prvým predsedom EU, až do začiatku 70 -tych rokov.
Kto to bol?
Vrcholný nacistický právnik, ktorý pripravoval od polovice 30 - tych rokov projekt zjednotenej Európy pod Nemeckým vedením, hoci v archívoch EU nájdete jeho ,,denacifikovaný" životopis, jeho dielo cez vojnu sa nestratilo. Zasadal v Nemecko Talianskej komisii pre odstránenie židov z Európy a po vojne 20 rokov viedol EU!
Richard Sulík verí, že EU je reformovateľná.
Jeho 23 bodov Reformy EU je tu:
Malý problém je, že peniaze za Aljašku do Ruska akosi nedorazili...
Táto téma je vynikajúco zvolená a bude na stole čoraz častejšie.
Tu nejde o to, či niekoho odsúdia.
Ide o to postaviť ho proti mašinérii.
A mašinéria sa nevzdá.
Bude sa odvolávať a odvolávať, prejdú roky a nájdu sudcu, ktorý prijme ich názor.
Ide o to, zničiť človeku život.
Bude to na dennom poriadku.
Totalita je v zákonoch.
Už teraz sú niektoré oveľa ďalej ako boli za socíku.
A bude sa pritvrdzovať.
Škoda, že nepoviete čitateľom, lietadlá ktorých štátov to tam bombardujú.
A škoda, že neukážete mapu, aké strategické miesto, z hľadiska prepravy ropy, Jemen vlastne je.
Takéto informovanie nie je informovanie, je to dezinformovanie.
Trošku šité horúcou ihlou, politológ.
Kalergi bol slobodomurár, svetoobčan a tvorca ideológií jednotnej EU federácie, ktorú v podobe Paneurópy aj zakladal.
On navrhol aj vlajku, aj hymnu, aj naplánoval imigráciu pre vytvorenie nového občana EU.
Bol to člen elít a aristokracie a napr.Karel Schwarzenberg ho poznal osobne.
Kalergi bol zakladateľom Paneurópskej únie, čo je nielen predchodca EU.
Paneurópska únia stále funguje, v EU Parlamente sú jej členovia najsilnejšou frakciou, jej predsedom bol napr Otto von Habsburg a teraz je jej podpredsedníčkou Anna Záborská z KDH,
Ak si kliknete na stránky http://panevropa.cz/,
tak tam nájdete pojednanie o Coudenhove - Kalergim, ich ikone, zakladateľovi:
http://panevropa.cz/coudenhove-ka lergi-a-pan…
Nájdete tam jeho názory, na ktorých dnes EU stojí.
Ich najväčším nepriateľom je národný štát.
Oni EU vedú!
Farebná revolúcia spúšťa svoje mechanizmy.
Jedným z nich je selektívny a sugestívny spôsob informovania.
Na jednej strane stoja bezbranní ľudia túžiaci po demokracii a pripojení k EU, kvôli slobode.
Na druhej strane režim, ktorý dostane prívlastok krvavý, po vyhrotení situácie a mŕtvych.
EU a USA to nemôžu predsa nechať iba tak...
Lajčák je chlapec, ktorého úkolujú elity so svetovládnymi cieľmi.
Viď jeho funkcia na poste ríšskeho protektora USA pre Bosnu, s právom rušiť rozhodnutia Bosenského parlamentu.
Viď funkcia EU splnomocnenca pre Albánsko, kam ho poslal Soros, ktorý to jedným listom prikázal Hillary, vláde USA, aj EU komisii.
Viď jeho úloha na Majdane v decembri r. 2013, kde nešiel z poverenia vlády SR, ale v službách výrobcov revolúcii.
Tých, ktorí do pozície poradcov Kyjeva tam poslali aj Mikiho, Miklóša a Saakašviliho.
Rusi vedia, že jediná šanca, ako sa vyhnúť vojne je mať odstrašujúci arsenál jadrových zbraní.
Nemali to pri Napoleonovi, proti Japoncom, ani proti Hitlerovi.
A tomu prispôsobujú svoju doktrínu.
Takže snahy OSN, ktorá je v moci globalistov (iba Británia má cez svoj Commonwelth okolo 50 vazalských štátov, ktoré hlasujú podľa jej pokynov),
budú smerovať k jadrovému odzbrojeniu, aby mohli ovládnuť Rusko.
Presne to som si prečítal.
Preto som Ti napísal (ak je to fakt), aby si vymenoval národy, ktoré už vymreli kvôli tomu faktu, čo uvádzaš.
Čerstvo nebohý globalizátor D. Rockeffeler:
Někteří se dokonce domnívají, že jsme [rodina Rockefellerů] součástí tajného kabalistického spiknutí proti nejvlastnějším zájmům Spojených států, a charakterizují mou rodinu i mě jako ´internacionalisty´, konspirující s jinými po celém světě, aby vybudovali kompaktnější globální politickou a ekonomickou strukturu – Jediný svět, chcete-li. Jestliže to je obvinění, prohlašuji, že se cítím vinen, a jsem na to hrdý.
Nemyslím si, že do Číny v priebehu storočí smerovala obrovská migrácia.
Číňanov v 2. sv. vojne zahynulo 18 miliónov, pričom 2. sv. vojna sa pre nich začala už v r. 1937.
Nasledoval Veľký pochod a dlhá občianska vojna.
Zapojili sa do vojny v Kórei.
V čase Veľkého skoku a kultúrnej revolúcie došlo k ďalšiemu úbytku obyvateľstva.
Politika jedného dieťaťa tiež neprospieva teórii, že ak je TFR pod 1,4, tak národ vymiera.
Napriek vyššie uvedenému, Čína stále populačne rastie, hoci už podľa teórií mala vymierať.
A Ty, ako overovateľ teórií si nám už dávno mal priniesť zoznam národov, ktoré vymreli primárne preto, lebo mali TFR pod 1,4.
Pán Javúrek, to bude tým, že im EU odmietla dať zbrojný pas a oni sú takí uvedomelí občania, že rešpektujú zákony.
A v Sýrii a Iraku im US inštruktori samopaly a TOW vydávajú iba na podpis a po odchode do materskej krajiny ich zase vracajú.
Keďže to nie sú kresťania, prikázanie ,,nezabiješ" pre nich nie je záväzné.
Kresťania sa toho držia už takmer 2000 rokov, snažia sa ísť príkladom a preto je na svete toľko mieru, lásky a žiadne vojny, pretože Kristus priniesol najdôležitejšie prikázanie:,,Miluj blížneho svojho, ako seba samého".
P.s.: Poslednú vetu som, podobne, ako diskutujúca podo mnou, zabudol dať do úvodzoviek.
Neporazíte nás?
To hovorí aj za tých mŕtvych?
No ju neporazí nikto, ani Merkel, ani Hollanda.
Ale zodpovednosť majú.
Že ju nepriznávajú a že voliči už vládcov na zodpovednosť nevolajú, je smutné.
Iba preto môžu vyhlasovať také hlúposti.
Odporúčame