Máš pravdu.
Demokracia, čiže vláda ľudu, nikde nie je stopercentná.
Dokonca, ak by sme mali hodnotiť stupeň demokracie od 1 do 10, tak navrhujem pre AFG dať 1.
Pre Rusko 2.
Pre USA 3.
Čo myslíš, aký stupeň by sme dali pre EU, myslím centrálu v Bruseli?
A ako by sme obodovali SR?
Ak aj hovoríš o odporcoch demokracie, tak by som navrhoval spresniť to celé.
Najvyššia demokracia bude tak vo Švajčiarsku, tam bude 4.
Ale prečo SR nezavedie v SR tiež teda stupeň 4?
Nie je SR ( so stupňom demokracie možno 2), teda tiež vlastne odporca demokracie vyššieho stupňa?
A ako by to bolo krásne, ak by sme mali stupeň 5. alebo 6?
Nechceme rovno zaviesť tie?


