Autor sa domnieva, že všetko na západ od Minska je čistá demokracia a všetko opačným smerom je totalita.
Podľa autora je KGB zlá tajná služba a CIA tá dobrá. Takže Putin je zlý kagebák, ale Bush starší, ktorý sa podieľal na vraždách a prevratoch v CIA, to robil v mene demokracie.
Rád by som povedal, že zločin je zločin, či ho urobí Rus, alebo Američan.
Ak autor toto vezme na vedomie, má vyhraté.
Ja by som tiež Pussy Riot nezavrel, ale podľa zákona v Rusku to súd urobiť mohol.
Putin sa na to díval tak, ako ja a pustil ich.
Ale v ČR (v Čechách, nie v Číne!, išiel do basy šofér autobusu za to, že namaľoval politikom na plagátoch tykadlá.
Je v ČR totalita? Zaiste.
A autor neskôr pochopí, že totalitu vytvárajú zákony a tí, čo ich uplatňujú.
A tie naše ju už vytvárajú.
A tí ,,naši" ich s radosťou uplatňujú...

