Na jednom mieste :
Sarin a chlór, umiernená opozícia, civilisti potulujúci sa pri muničnom sklade, okamžite po útoku boli na mieste držitelia Oskara - Biele prilby, ktoré pomáhajú iba Al - Kaide, záchranári pohybujúci sa iba z rúškami, bez rukavíc.
O čo ide?
V prvom rade ide o to, dostať Rusko zo Sýrie.
Ďalej dostať Trumpa do vojny Sýrii.
Preto vyhodili do vzduchu lietadlo s Alexandrovcami, preto zavraždili veľvyslanca pri OSN, v: Čurkina, aj veľvyslanca v Turecku.
Preto bomba v metre v Petrohrade.
A Trump už vyhlásil, že verí, že útok urobil Assad, táto misia je splnená.
Je zvolaná RB OSN.
Ak Rusko opustí Sýriu, tak je to aj začiatok konca Ruska.


