,,miliardára rozzúril".
To ako sa vyjadrujete o najvyššom predstaviteľovi USA?
Veď my sme ich protektorát, vazal, lénnik a vy sa o ňom takto vyjadrujete?
To si poznamenám.
,,miliardára rozzúril".
To ako sa vyjadrujete o najvyššom predstaviteľovi USA?
Veď my sme ich protektorát, vazal, lénnik a vy sa o ňom takto vyjadrujete?
To si poznamenám.
USA sa podarilo vytvoriť tzv. ,,sanitárny koridor" - Medzimorie, od Rigy po Odessu.
Patrí tam Pobaltie, Ukrajina, Poľsko, Česko, SR, Maďarsko, Rum., Bulh., Kosovo...
Cieľ: Nedovoliť spoluprácu Ruska a Nemecka.
Ak sa touto optikou pozeráte na situáciu, budete chápať viac.
Pochopíte aj Nord Stream, do Nemecka napriamo.
V tom koridore, aj v samotnom Nemecku, budú stále ,,vznikať" prekážky pre spoluprácu s Ruskom.
Beží to tak stovky rokov.
Sú tam plány oboch strán a je tam vývoj.
My sme súčasťou.
Tí, čo naivisticky bránia spravodlivosť a právo(tam patrím aj ja) a tí, čo jednoducho chápu o čo ide a pragmaticky a oportunisticky stoja na aktuálne víťaziacej strane západu (Kiska, Merkel, Hollande, Porošenko).
Napríklad Fico, alebo Zeman, chápu o čo sa hrá, dovoľujú si Západu odporovať, ale Zeman má ako nárazník vládu a Fico má Lajčáka a Kisku.
Rusi potrebujú min. nezávislú Ukrajinu, nie riadenú priamo USA, tak, ako teraz.
Tým smerom budú riadiť jej vývoj a môže to trvať desiatky rokov.
Čo sa týka účasti vojsk USA, Nemecka v Poľsku, Pobaltí, na Ukrajine, v Rum., Bulh., Gruz. a i., dôvod je stáročný a volá sa Geopolitika a Globálna politika.
To, že Rusi robia manévre na svojom území a USA ich kritizujú , súvisí s vyššie spomínaným.
Nie je to o tom, že USA nevedia, čo je medzinárodné právo.
Je to o starom geopolitickom vývoji.
Ako sa to bude vyvíjať?
USA a EU budú podporovať Ukrajinu, posiľovať základne v Pobaltí.
Destabilizovať Bielorusko, aj Rusko.
Budú sa snažiť odtrhnúť Kaliningrad a blokovať prístupy k moru.
Rusko má teraz lídrov, ktorí to vedia, ale Gorbačov a Jeľcin boli kolaborant.
George Friedman nie je len jeden z najlepšie informovaných ľudí - on pre USA vytvára plány.
Pozrite si jeho video s titulkami a hlavne - verte každému jeho slovu.
Východný blog bolo ZSSR - 150 mil ľudí
ČSR - 15, MĽR - 10, Bul - 12, Rum - 20, Poľsko - 40 a NDR - 22.
Čiže 257 mil. obyvateľov.
Predpokladáš, že Západ bol pripravený prijať toľko ľudí?
Ak áno, tak klobúk dolu aj pred Tebou, aj pred Západom.
Teraz máte šancu to napraviť.
Prijmite 100 miliónov ľudí z Afriky, 50 mil. z Blízkeho východu a 100 miliónov Číňanov a ukážte nám vaše veľké srdce.
Ja poviem aj C.
Po vojne bola Európa vyplienená: Vo Varšave nestála takmer žiadna väčšia budova, na Ukrajine tiež, Hitler kázal odviezť ,,každý meter koľajníc", z Maďarska demontovali a vyviezli do Nemecka stovky fabrík, atď.
Takisto chýbali milióny ľudí, ktorí, zahynuli vo vojne, alebo v hladomoroch a lúpení po vojne.
Vycestovanie do kap. štátov bol problém ideologocký, ale aj ekonomický.
USA uvalili sankcie a nebola k dispozícii ich mena.
Presnejšie, za doláre získané exportom (napríklad Bratislavský Matador mal iba jeden výrobok, za ktorý inkasoval doláre a marky - termofor, čiže zahrievaciu fľašu - ročne za milión ks inkasoval cca 700 tis USD), sa museli nakupovať strategické suroviny (kaučuk), nešlo ich iba tak míňať na turistiku.
A ak by si prišiel s korunami do Viedne, ich banky by Ti Šiling nepredali, takže to nebolo ľahké, ani z ich strany.
Nakoniec, prečo sa nepozrieť na konanie USA v tomto smere:
Viac, ako 40 rokov nedovolili Americkým občanom cestovať na Kubu z územia USA.
Nemecko? Genocída? Neverím.
To sa budú všetci Indiáni teraz súdiť so Spojenými štátmi?
Alebo Kongo, kde belgický kráľ Leopold vyvraždil 20 miliónov ľudí s Belgickom?
A čo India a ďalšie krajiny, v ktorých ,,obchodovala" britská, alebo holandská Východoindická spoločnosť?
Tak to je ovšem kapku problém.
Ty iba žartuješ, však?
Že bude oznámené, že pád TU -154 bol teroristický útok je 100% isté.
A ak to bude o tri týždne, tak vyhlásiš, že Svetík je magor, lebo neuhádol, kedy to oznámia?
Ja som výrazom v ,,najbližších hodinách" predsa neprevzal zodpovednosť za Ruskú vládu, je to na nich, to je hádam jasné.
Máš 15 rokov?
Pretože to by všetko vysvetľovalo.
A Ty , ako normálny človek, si si dal tie otázky, ktoré navrhuješ?
Ak nie, tak si odborník, alebo si iba veriaci, že sa to nedeje?
Pretože tie otázky si kladú aj špičkoví odborníci, ktorých prednášky si môžeš nájsť a môžeš polemizovať s nimi.
Bloger upozorňuje na nejaký jav.
Položil si si otázku, či je možné, aby oblačnosť vznikala z contrails, teda čiar za lietadlami, ktoré majú obsahovať prehriate výfukové splodiny, po ktorých kondenzujú a kryštalizujú molekuly vody vo vzduchu?
A taká oblačnosť takmer denne vzniká.
Stačí sa pozrieť a môžeš si klásť ďalšie a ďalšie otázky.
Mirius, čakaj.
Prečítaj si p.s. pod článkom a uvažuj.
Mirius, príčinou pádu TU - 154 bola bomba.
Dôvody:
1. Lietadlo padalo z výšky cca 50 m.
2. Lietadlo je na franforce, najväčší diel je bok, s asi 10 okienkami
3. Z 94 osôb sa našlo iba 9 ! v celosti, z ľudí sú iba kúsky.
4. Rozbité sú aj najpevnejšie časti, ako podvozok
5. Lietadlo nemá problém doletieť z Moskvy do Damašku, je záhadou, prečo pristálo v Soči.
6. Na kamerách hotelov sú vidieť záblesky, sú očití svedkovia
7. Na pátraní a vyšetrovaní sa podieľa vyše 3 000 osôb, sú teda dostupné fakty.
8. Ruská vláda mlčí, kvôli vyšetrovaniu a kvôli pravdepodobnému ,,inside job".
9. Prečo mlčia západné médiá? Nebudú mlčať dlho.
Skvelý postreh.
Vďaka.
S úctou
domino svetík
Milan, jasne, že Virapen v snahe o senzáciu posplietal piate cez deviate a aj klamal a vďaka tomu sa kompromitoval.
Ja som si pozrel aj svoj článok, aj kojota.
Zistil so nasledujúce:
Ja v článku všetky názory predstavujem, ako názory J. Virapena, nie svoje, citoval som jeho a dal som mu priestor.
To, že Virapen trepe vyslovene blbosti, ako tú, že firmy nezaujíma vyliečenie pacienta, neznamená, že odhodím aj fakty a pravdu.
Z titulu svojej funkcie je to cenný zdroj informácií.
Veď ak má polícia svedka, ktorý bol 10 krát odsúdený za podvody,tiež neodmietne jeho svedectvo iba kvôli tomu, ale ho preverí a ak sa ukáže pravdivé, tak ho použije.
To je všetko.
Prečítal som si aj kojota a ten tam má tiež kopu kontroverzných tvrdení, v tej jeho krasojazde o kritickom myslení.
A aké má zástanca kritického myslenia kojot, alebo aj Milan pripomienky k správe11/9 a jedinej vete o príčinách pádu WTC7?
Zdá sa, že bez výhrad veria vládnej verzii.
Takže, kde sa podelo kritické myslenie?
Ale Ty si ho ešte nikdy nevidel.
To je v poriadku, nikto Ťa predsa nenúti veriť tomu, čo neodznelo ( a ani neodznie) v ,,Oficiálnej vládnej správe".
Boha tiež nikto nevidel a 5 miliárd ľudí je presvedčených, že existuje.
A vládne správy o bohu tiež neexistujú.
Ale niektorí politici pred bombardovaním, alebo po ňom, často želajú Amerike, nech ju boh chráni.
Odkiaľ to tí ľudia majú?
Nie je to konšpiračná teória?
Milan, Jan Keller, aj Slavoj Žížek majú pohľad na veci veľmi blízke môjmu, rád ich čítam, alebo počúvam.
Neviem, v čom som mal prekuknúť Virapena.
Ja som písal recenziu na jeho knihu.
Virapen bol šéfom zastúpenia farmakoncernu Elli Lilly pre Švédsko.
To je fakt.
Popisuje praktiky, ktoré sám zažil, podplácanie štátnych úradníkov, ktorí odsúhlasovali brutálne ceny liekov.
Popisuje korumpovanie lekárov, ktorého sa sám zúčastnil.
Popisuje tzv. vyrábanie nových liekov, iba zmenou molekuly.
Na základe jeho udaní bolo vo Švédsku odsúdených za korupciu niekoľko osôb a zmenilo sa niekoľko zákonov.
Že Virapen sám s udaniami prišiel, až keď ho vyhodili, tiež evidujem, ale na vyššie napísanom to nič nemení, to je vecou jeho charakteru, nie technických detailov jednotlivých bodov.
Toto sme ale prebrali pred štyrmi rokmi v sme, nie?
Milan, píšeš to, akoby to, že som písal blogy na sme, bolo pre mňa nejaké kompromitujúce.
Vďaka za pripomínanie mojich článkov.
Na tú recenziu Virapenovej knihy som hrdý.
A teším sa, keď oprášim svoj článok o chemtrails, doplním ho o množstvo vyjadrení špičkových chemikov, ekológov a ľudí, čo sa venujú tejto problematike a zverejním ho.
Veď chemtrails predsa oficiálne neexistuje.
Či...?
Vďaka, veľa zdravia, šťastia, lásky a mieru želám aj ja Tebe.
A vlastne aj všetkým ľuďom tu, aj celému svetu.
Nie, ale existuje dosť faktov, ohľadom stavu trosiek, stavu tiel, zábery z kamier blízkych hotelov, výpovede svedkov, do pátrania sa zapojilo vyše 3 000 ľudí a pátranie rýchlo postupuje.
Verdikt bude: Teroristický čin.
Ja poznám dosť na to, aby som mohol povedať už dnes:
,,Príčinou pádu TU - 154 bol výbuch na palube".
To, že to nepíšu, neznamená, že to už nevedia.
Ja som to medzitým pochopil a upravil.
Ale toto ma zaujalo.
Ak ženy nemali volebné právo, tak to tú spoločnosť neradilo nižšie?
Materiálne určite nie, ale z hľadiska sociálnych vzťahov a miery slobody áno.
Nakoniec, ženy v Saudskej Arábii tuším nemôžu šoférovať a neviem, či môžu voliť, ale ak aplikujem Tvoje vyhlásenie tam, tak to neradí tú spoločnosť nižšie?
Materiálne nie, ale ak by som bol žena, nechcel by som mať tú sociálnu diskrimináciu, menej slobody, vyváženú vyšším blahobytom.
Teda nechcel by som v tom štáte žiť.
V kapitalizme boli občania tiež perzekvovaní, v Nemecku zakázali US protektori KS, v Grécku tiež, pričom cez vojnu to bola sila, ktorá bojovala proti fašistom a v oboch štátoch tak bola KS zakázaná aj fašistami cez vojnu, aj ,,demokratmi" po vojne.
Tým som chcel povedať, že nedemokratický bol nielen socializmus, ale aj kapitalizmus.
Každý svojim spôsobom.
Fúrik, Ty aj keď máš fakty, tak ich prekrúcaš, viď Tvoje príspevky k článku o pochode nacistov na Ukrajine.
O zločincovi Tisovi vieš písať dobludu, ale na Ukrajine tých, pod hákovými krížmi za zločincov nepokladáš.
A či zjem papuču?
Načo, veď EU už neexistuje dnes v podobe, ako bola pred rokom, už prebehol Brexit a preberanie suverenity na štáty stále pokračuje.
EU nedodržuje ani vlastné zákony, ani medzinárodné právo a to, čo píšem, sa zákonite stane.
Že o dva roky bude sedieť v Bruseli Juncker a jeho slovo bude mať váhu, ako dnes Tvoje a nikto ho nebude nie že poslúchať, ale ani počúvať?
A do toho Ty budeš vypisovať, ako demokracia v EU perfektne funguje?
Nedaj sa vysmiať.
Ja som konšpirátor?
Konšpirátor, drahý fúrik, znamená sprisahanec, spiklenec, zradca.
Tým, že ničo predpovedám, na základe stavu, ktorý dnes vidím, som, podľa Teba sprisahanec?
To je tzv. manažerský princíp: Ak som dnes v tomto bode a takouto rýchlosťou idem týmto smerom, o mesiac budem tu a o rok tamto.
Odporúčame