Že nepíšem o Rusku?
To je preto, že žijem v protektoráte USA, ktorý sa nazýva EU.
Ak by som žil v Rusku, budem písať o chybách v systéme , resp. o chybnom systéme v Rusku.
Čo je najlepšia alternatíva?
Zosúladiť teóriu hodnôt o ktorých nám hovoria, s realitou, ktorú žijeme.
Tzn. nie zdôvodniť obyvateľstvu, prečo a pre aké hodnoty ideme prepadnúť trebárs Irak, ale rešpektovať medzinárodné právo a Chartu OSN a Irak rešpektovať a neprepadnúť.
Resp. neposlať lietadlá bombardovať cudzie krajiny a lebo tajné služby robiť revolúcie.
To všetko sú totiž zločiny.
Alternatíva je nerobiť zločiny.
Dá sa to?

