Trump je vlastne Ruský agent.
A tým pádom sú USA vazalským štátom Ruska.
A CIA to odhalila a Pravda si každý deň zgustne na Trumpovi.
Články by mohli začínať takto: ,,Ruský agent Trump vydal vyhlásenie..."
Z toho vyplývajú aj iné veci.
Všetci ministri ZV EU (napr. Lajčák), a aj Ruska, vždy keď išli ráno do práce, zastavili sa na US veľvyslanectve a tam si zobrali inštrukcie a ,,noty".
Teraz vo Washingtone nový US MZV sa vždy ráno zastaví na Ruskom veľvyslanectve a tam mu povedia, čo má vláda robiť a čo má hovoriť.
Napríklad bývalý MZV Česka Jan Kavan hovril, že minimálne raz týždenne mu US veľvyslanec vnucoval, ako má reagovať na ktorú akciu vo svete.
Tak teraz sa to celé otočí.
A kým doteraz (o US zasahovaní a nadvláde), to tvrdili konšpirační teoretici a vlády a CIA to popierali, tak od dnes sama CIA tvrdí, že Trump je Ruský agent.
To je zábava.


