Takže ja mám svoje tvrdenie, že fúrik je platený troll dokazovať?
Nestačí mi to tvrdiť?
Podľa mňa áno. Alebo fúrik má tu svoje meno a priezvisko, tak, ako ja? Nemá identitu, takže ako vieš, že to nie je 10 rôznych ľudí?
A čo keby som ho požiadal o identifikáciu, aby som si mohol overiť, čo je zač?
A čo keby som ho ja požiadal, aby dokázal, že nie je agent ŠTB, KGB a CIA naraz?
Anonym, ktorý tu beztrestne uráža a obťažuje ľudí, ktorí si stoja za svojim menom a kontaminuje všetko, čoho sa dotkne u mňa nemá váhu ani česť.
Chápeš, Milan1?


