Veľmi dobré, logické a vyargumentované.
Najčarovnejšia je tá veta, že oni sa usilujú urobiť Ameriku veľkou.
Ak by to boli Američania, bolo by ich tvrdenie tvrdením patriotov.
Keďže to ale Američania nie sú, čím je ich tvrdenie v skutočnosti?
Priznaním vlastizradcov?
Toto je stanovisko tímu, ktorý tento hoax pripravil:
Pol/acks poslali mail s fanfikcí proti-Trumpovskému mediálnímu odborníkovi Ricku Wilsonovi o Trumpovi, který nutí lidí, aby močili na postel, ve které se vyspal Obama.
Ten si myslel, že je to skutečné a předal to CIA.
Ústřední zpravodajská agentura (CIA) Spojených států amerických to pak zařadila do své oficiální tajné zpravodajské zprávy o ruském vměšování do voleb.
Tuto fanfikci od pol/acks si přečetli jak Donald Trump, tak Obama.
CIA učinila závěr o ruských plánech na vydírání Trumpa s touto historkou, kterou jsme ale stvořili my.
Prostě jen, aby vyšlo najevo, co se nám povedlo.
Katalin, správny postreh.
Dzurinda zostaví vládu po ťažkých bojoch a vyhodení kopy miliónov.
A po jeden a pol roku prikáže Ivetke, že Euroval musí spojiť s dôverou vláde, pričom vie, že SaS bude hlasovať proti a vláda padne.
Od začiatku som tvrdil, že Dzurinda konal na pokyn svojho ,,riadiaceho dôstojníka" a vládu zvalil úmyselne.
Vedel, že odovzdáva moc Ficovi. Fico, kým bol v opozícii odmietol podporiť Euroval.
Ale keď mu Dzurinda sľúbil, že ak ho podporí (lebo Sulík odmietol), vyhlási predčasné voľby, Fico ESM podporil a hlasoval za - vláda padla, Euroval prešiel, boli voľby a Fico vyhral.
Ďalším čudným Mikiho krokom je likvidácia SDKÚ. Kto by iba tak nechal položiť stranu, ktorú budoval?
Na tlačovke, kde ohlésil s Miklošom svoj odchod zo strany, oznámil založenie dvoch neziskoviek.
To je stopa, ako je Dzurinda ďalej financovaný a kým je úkolovaný.
Zivčák nie je iba známy, ale za to aj sedel, myslím, že dostal paragraf ,,Rozvracanie republiky".
Tým že jeho kauza prešla súdom sa z toho nestala iba vymyslená historka, ale overený sled faktov.
To Ti však nebráni veriť, že to nič neovplyvnilo.
Ale bolo to dokázané sprisahanie a to si chcel.
Sprisanie, ktoré bolo dokázané, je 17. november 1989.
Agent ŠTB (a KGB? + CIA) Ludvík Zifčák založil študentské hnutie, ako ,,študent Ružička".
Osobne viedol dav študentov, pri strete s políciou, bol akože zložený k zemi.
Následne ho odviezla sanitka.
V nemocnici ,,zmizne" ako študent Ružička a mení sa na študenta Martina Šmída, ktorý ,,umiera".
Spolupracovníčka ŠTB (D. Dražská), kontaktuje P. Uhla, že M. Šmíd umrel po zásahu polície.
P. Uhl (spolupracovník? MI6), odovzdáva túto informáciu do Mníchova, do Slobodnej Európy.
Slobodná Európa hlási, že komunistický režim zavraždil študenta Martina Šmída, pri pokojnom proteste ku dňu študentstva.
My všetci sme to mu uverili.
Vyhlásili sme, že si ,,nenecháme zabíjať deti" a vyšli sme do ulíc.Zvrhli sme režim a po prevrate sme sa ocitli v kapitalizme a tam sme doteraz.
Zúčastnil som sa toho od začiatku.
Všetky fakty a mená si môžeš dopodrobna overiť.
S bombou som sa nemýlil.
S čím sa mýlim, je to, že som si myslel, že Ruská vláda vyjde s vyhlásením, že pád spôsobil ter. útok.
Z dôvodov, ktoré nepoznám, však Ruská vláda chce, aby ,,pravda počkala".
Možno by musela reagovať otvorene a silovo, možno by bola pod tlakom z Ruska, zdvihli by sa hlasy, žiadajúce potrestať vinníkov mocenským spôsobom.
A pamätáš, ako US vláda potrestala tých, ktorí boli označení za vinníkov v prípade Lockerbie?
Bombardovala Tripolis. Ak stopy vedú do Kyjeva, alebo Tbilisi, bol by tošialený mocenský čin. USA by vyhlásili mimoriadku a Trump by nebol inaugurovaný a svet by zabŕdol ešte hlbšie do vojny, ktorá je už tak, či tak vedená na niektorých úrovniach, ale na vojenskej takmer nie.
Tu máš k TU 154 leteckého inžiniera Solonina, ktorý sa zúčastnil vyšetrovania MH17 nad Donbasom a ruského Airbusu nad Sinajským polostrovom.
Možno tam má argumenty, ktoré Ťa zaujmú.
Pretože ľudia sa prebúdzajú.
Pretože najcennejšou komoditou sa stáva informácia.
A informácie sa šíria čoraz rýchlejšie.
A čoraz ťažšie sa utajujú, sú ako svetlo.
Neľudské programy sú osvetľované a korigované.
Najdôležitejšie otázky - ako a kým sú riadené procesy v pozadí, kto manipuluje vojnami a ľudstvom, kto sú ,,majitelia peňazí", atď., si kladie čoraz viac ľudí.
A informácie si odovzdávajú, ako teraz my dvaja, rýchlo a osobne.
Tak sa čoraz častejšie deje, že neľudské projekty, akým je aj projekt EU, sa korigujú a nikdy neskončia tak, ako ich plánovali pred vyše 100 rokmi.
Plánovači však svoje plány neopúšťajú, ale korigujú.
Správne. Ja nežiadam odpoveď.
Ja mu odporúčam, aby položil ešte jednu otázku.
Súhlasím.
A keďže Chruščov, Gorbačov a Jeľcin boli agenti Rotschildovho domu v US službách, nevidím dôvod, prečo by Trump nemohol byť agentom Rotschildovho domu v Ruských službách.
Globálna politika je usporiadanie sveta podľa záujmov superelít a funguje to tak tisícročia.
18.1.1871 vznikla Nemecká ríša priamo vo Versailles! a Bismarck bol agentom Rotschildovho domu v Britských službách, ako aj jeho súper, cisár Napoleon III. Preto Francúzsko - Pruská vojna bola tak vyvolaná, manipulovaná v neprospech Francúzska.
Priamy Bismarckov nadriadený,Gerson Bleichroder od Rotschildov, bol aj finančný radca Pruska.
Francúzsku nariadili zaplatiť 5 miliárd frankov! reparácií tak, že Bleichroder do kapitulácie vsunul bod o tom, že transakcia pôjde cez Rotschildovu banku - Francúzsko naraz dlhovalo aj Rotschildom aj svojmu novému nepriateľovi, Nemeckej ríši.
Navyše muselo odovzdať aj Alsasko, aj Lotrinsko.
Veci boli podobné, diali sa podľa tej istej šablóny, ako dnes a slúžili tým istým záujmom.
Takže nám vravíte, že Putin zmanipuloval US voľby a Trump je Ruský agent.
USA sa rozpadajú, pretože polovica verí Trumpovi a polovica nespáva, lebo prezident pracuje pre Rusko.
Povedal by som - skvelé správy, ak by to bola pravda.
To všetko je iba kampaň, ako zabrániť Trumpovi obsadiť úrad.
Obamu tlačia do vyhlásenia mimoriadneho stavu, zostal by vo funkcii a Trump by sa do Bieleho domu pozrel, iba ako turista.
Útok na Alexandrovcov bol urobený tiež preto - stopy pravdepodobne vedú na Ukrajinu, alebo do Gruzínska - jastrabi si mysleli, že Rusko bude reagovať silou - a oni vyhlásia v USA mimoriadny stav a moc neodovzdajú.
Hrá sa o veľa.
Prečítaj si slávny prejav V. Havla o tom, že chce ďalej budovať socializmus.
Spýtaj sa, ,,co to havlo čekalo, když v 89. mluvilo".
Konšpirácia = sprisahanie, zrada, spiknutie.
Príklad konkrétnej konšpirácie, teda sprisahania:
Traja hráte karty o peniaze.
Dvaja sa proti Tebe spiknú, teda zosnovajú konšpiráciu, že ťa oberú o peniaze.
Môžeš ich podozrievať, ale dokázať im to môžeš iba vtedy, ak sa niektorý prizná.
Dovtedy je Tvoja teória o spiknutí, konšpiračnou teóriou, teda teóriou snažiacou sa sprisahanie odhaliť.
Ak sa Ti ju podarí dokázať, tak sa teória stáva potvrdenou, dokázanou.
Milan a vyskúšal dať niekto rodičovi po narodení dieťaťa jednorazový príspevok 6 000 Eur, rodičovi na materskej 90 % priemernej mzdy mesačne 3 roky, plus mesačné prídavky na 1. dieťa 700 Eur, na druhé dieťa 1000 a na tretie 1 500?
Je možné, že aj potom by Európania radšej makali v rôznych KIÁch za 1 100 hrubého, ako sa starali o zdravý vývoj svojich detí?
No, tak čo je to vlastne rešpektovanie kultúry, alebo stret kultúr?
Nás zaujíma hlavne rešpektovanie zákonov, aj to v prvom
K migrácii treba asi povedať, že je dlhodobo plánovaná (asi 100 rokov v diele Coudenhove - Calergiho, ktorý je jedným z ideologických otcov EU v 20 - tom storočí).
Takže každý, kto tvrdí, že ide o náhodu, zhodu okolnostía i., je jednoducho neinformovaný optimista.
Tak, ako na Majdane v r. 2014, stáli ,,demonštranti", ktorí brali plat?!, tak celá migrácia je riadená, organizovaná, financovaná a usmerňovaná na základe plánov ,,výmeny Európana".
Obrovská firma ,,Points of light", založená Bushom starším a riadená jeho synom Džebom, ktorá disponuje miliardami dolárov a stotisícami platených ,,dobrovoľníkov" sa spolu s OSF, či Človekom v tiesni, na tomto podieľa.
Vymieranie Európy?
To je organizovaný blud.
Stačí, aby štát zdvihol rodičovské príspevky a podporu rodičovstva a detí bude ako maku - o tom snáď nikto nepochybuje, prví by boli Rómovia...
Je to jasné - Číňan aj Trump sú dvajaneschopní lúzri, čo ničomu nerozumejú, Pravda opäť zavádza (ako nakoniec, denne), my na to čumíme, nič nechápeme a musel si prísť Ty, aby si všetkým otvoril oči a uviedol veci na pravú mieru.
Vďaka.
S úctou
domino svetík
No a čo. Mal so to spočítané a potom som ešte pridával a uberal počet obyvateľov.
Presne nie je asi ani počet obyvateľov niektorých krajín, ale o to nejde.
Ide o to, že východ by sa nevyľudnil.
Niekto socializmus nenávidel a niekto miloval, takže tí, čo ho milovali, by tam zostali a tých, čo ho nenávideli, by západ tak, či tak všetkých neprijal, ani keby ich bolo iba 10 miliónov.
A plot?
Prečo má USA 1000 km plot s Mexikom?
Je to demokracia alebo totalita?
Boja sa, že sa im niečo vyľudní.
Nie je to o zabránení pohybu ľudí?
A tam je to normálne, že?
Aj strieľanie na tých, čo prejdú cez plot.
Tandem, vynikajúci blog, veľmi pragmatické argumenty.
Pripomínam G. Friemana, ktorý také plány o akých hovoril W. Clark, vytvára (pracoval aj pre PNAC).
Pozorne si pozrite jeho prednášku s titulkami a verte mu.
US vláda mu verí.
Irak neprestal byť okupovaný dodnes.
Namiesto armády sú tam kontraktori, ale to neznamená, že poslúchajú bábkovú Irackú vládu.
Irak patrí medzi 3 krajiny na svete s najvyšším počtom teroristických útokov.
Irak je jednou z hlavných základní IS.
IS je neoficiálnou armádou USA, Saudi, Katar a i. a je pod priamym velením nadnárodných síl USA, ktoré operujú mimo územia USA.
Propaganda a realita a velenie, mení IS raz na FSA, raz, na al - Kajdu a ak je treba, tak aj na biele, alebo modré prilby, na utečencov, opozíciu, alebo po smrti, na zabitých civilistov.
Nuž, 1.9.1939 prepadla spolu s Nemeckom, Poľsko aj Slovenská armáda.
Nemajú tých američanov tam nakoniec proti nám?
Poľsko, Švédsko, Prusko, Anglicko Francúzsko a to, čo sa dnes volá Pobaltské štáty, mám naštudované min. od 16. storočia.
Divil by si sa.
Ale ak hovoríš, že Ťa to zaujíma od 2. sv. vojny, pozri sa na môj článok o rozpade ČSR v r. 1939 a ak tam nájdeš niečo, čo nie je pravda, zaplatím Ti pivo.
Odporúčame