Ten článok som videl.
Ja na túto tému píšem raz do roka.
Prišiel som k poznaniu, že lepšie je vytvárať informačnú bázu čo najmenej konfliktným spôsobom, aby ľudia mali pocit, že daná téma nezmizla a mohli sa stotožniť so závermi, ktoré predkladám.
Takto predkladané fakty spôsobia, že dôjde (neoficiálne už došlo), k prehodnoteniu oficiálneho stanoviska, teda verejnosť neuverí vládnej verzii.
Potom dôjde k vedeckému skúmaniu pádu a konštatovaniu, že NIST ,,nevzal do úvahy všetky dôkazy".
Vláda bude ale z obliga, ona predsa poverila komisie, takže sa ,,spoľahla" na odborníkov.
K obvineniu konkrétnych ľudí nedôjde (tak skoro), pretože to je politický a mocenský problém.
A ak po 30 rokoch už nebude mať kto svedčiť, tak začnú aj oficiálne miesta interpretovať veci inak.
Ale koho to už vtedy bude zaujímať?

