Kto sa bojí mimovládok
Pani Fábry, NGO sa bojí ten, kto vie, ako sú financované.
Ak sú tam peniaze z grantov, ktoré poskytuje Soros, alebo USAID, či US goverment, je treba chápať, že NGO presadzujú záujmy cudzej moci.
Členovia NGO to nemusia tušiť, ale sú platení a teda nie nestranní.
Zvrhnutie vlády na Ukrajine a Soros? Iste. A Lajčák, Dzurinda, Miklóš, Saakašvili? Tiež.
Soros vo svojej knihe ,,Bublina americkej nadvlády" píše, že pomáhal cez svoje nadácie (mimo iných), zvrhnúť režim V. Mečiara na Slovensku - str. 106.
Čo to znamená?
Charta OSN zakazuje zasahovať do vnútorných záležitostí krajín, tak Soros platí občanov tých krajín.
Ciele G. Sorosa sú- podľa jeho slov - jednoduché: Globalizácia.
Ako hovorí, najväčšou prekážkou je: Suverenita štátov.
Preto vymyslel termín: Suverenita ľudu a Otvorené spoločnosti.
Pre maskovanie tam ,,nahádzal", hodnoty, ktoré ľudia z jeho nadácií presadzujú a nevidia ciele, ktoré Globalizátor sleduje.
Ale Radičová sa nestala premiérkou náhodou, ak by nebola v OSF, tak...