Keby pravda začala písať pravdu, to by bol sviatok.
Pravdou je, že niet s kým rokovať, aj tie tzv. ,,opozičné" strany sú iba prezlečení teroristi.
Všetky ,,opozičné" Sýrske organizácie nie sú na zozname teroristických organizácií vedenom v USA iba preto, že ich USA z neho vyčiarkli pre potreby svojej intervencie v Sýrii.
To je pravda.
A bludy o tom, že Assad má prepustiť údajných desaťtisíc ,,opozičníkov"?
Presne to žiadali USA, Francúzsko a EU v r. 2011 od Kaddáfího.
Pravdou je, že Kaddáfí mal v base 99% najťažších kriminálnikov, ktorých na žiadosť ,,svojich bratov a synov" - Sarkozyho, Obamu, v rámci tzv. západom vyhláseného ,,zbližovania" - prepustil.
Západ tých zločincov okamžite vyzbrojil a poskytol im leteckú podporu a oni ,,zarezali" Kaddáfího.
Tú istú pesničku západ práve hrá Assadovi a tlačí na Rusko a Irán, aby dali od Assada ruky preč.
Ak to urobia, bude nasledovať útok na Irán, ktorý obvinia z neplnenia jadrových dohôd.
Medzitým skúšajú podkopať nohy Putinovi...


