Riadenie Ukrajiny je v USA.
Plne. Od Majdanu 2014.
Je teda logické, že velenie vojenských operácií riadia štruktúry Pentagonu, CIA atd.
Riadenie Ukrajiny je v USA.
Plne. Od Majdanu 2014.
Je teda logické, že velenie vojenských operácií riadia štruktúry Pentagonu, CIA atd.
Toto je dobrý článok, autor si však myslí, že Maďarská vláda, či Slovenská vláda, sú na svojich miestach náhodne,
ako výsledok volieb a Maďarsko má iba prosto šťastie, že ich vláda viac dbá na národné záujmy krajiny a na potreby občanov.
Maďarsko má oveľa vyššiu zdrojovú stabilitu, ako SR, pretože je to historicky sformovaný štát.
Naproti tomu ČSR sa formovala, ako umelý konštrukt, ktorého projekt išiel od Nadnárodného riadenia do Lóží, kde sa rozdali noty a jednotliví hráči plnili svoje úlohy.
Masarykova žena Charlotte Garrique, bola do rodiny Rottschildovcov.
Jej strýko Charles Crane FINANCOVAL volebnú kampaň W. Wilsona.
Pre Masaryka zorganizoval platený pobyt na US univerzitách.
A Štefánik potom mohol rokovať s Wilsonom, Mikulášom II, pápežom, min. predsedami Francúzska a Talianska.
Ako Fr. občan a príslušník Francúzskej armády, založil armádu cudzieho štátu - ČS légie a dokonca aj cudzí štát - ČSR. Pritom stihol byť aj na fronte za dva roky po vstupe do armády sa stal generálom.
Videli ste film Hangover - Vo štvorici po opici?
V treťom filme Marshall hovorí: " Keď tento magor predal tomuto magorovi nesprávnu drogu, spustil tým sériu udalostí, ktoré nás doviedli až sem".
A keby mu tú drogu nepredal, dodávam ja, tak by nevznikli tie tri úplne geniálne filmy, pretože práve tá nesprávna droga (rufilín), spôsobila sériu tých absurdností a na tom bola vystavaná tá nádherná zápletka.
Vyhlásenie AI je veľmi prelomové.
Tomu sa hovorí šírenie informačného poľa.
Keďže AI je súčasťou Systému, Systém už robí kroky, ktoré mu do budúcna zabezpečia prežitie.
Najväčší expert slovenského mediálneho priestoru je gen. Macko.
A ten dva dni dozadu zanietene vysvetľoval, že armáda vlastne bráni mesto a je normálne, že zbrane sú umiestnené v meste.
Zákon, ktorý ovláda celý vesmír, je zákon príčiny a následku.
Hodím do mora kameň, urobím vlnu.
Molekuly vody posunú ďalej ďalšie molekuly a spustia sériu udalostí, ktoré by sa nestali, ak by som ten kameň nehodil.
Ak však viem, čo môžem spôsobiť tým kameňom a hádžem ho kvôli tomu, aby som to spôsobil,
tak sa vlastne snažím riadiť veci tak, ako si želám ja.
Ak by vr. 2014 nebol na Majdane protiústavný puč, tak by dnes nestál Kerčský most, Krym by bol Ukrajinský, atď, atď.
Majdan niekto naplánoval.
A vedel, čo tým spustí...
Pia, ja tú knihu poznám.
Prečítaj si ešte raz môj príspevok vyššie.
Ani Stwora nič nepopieral, uverejnil štúdiu historika.
Pozor, Pia.
Existuje zákon o zákaze popierania holocaustu.
Kanaďan V. Stwora uverejnil článok nejakého autora, ktorý prepočítaval obete.
A vyšlo mu menej, ako je oficiálne číslo.
Stwora bol na základe toho zákona v ČR trestne stíhaný, hoci to nebol jeho názor,
10 rokov sa odvolával, nakoniec aj tak dostal nejakú podmienku.
Toto rozoberať Ti môže priniesť iba starosti a myslím, že Tvoj príspevok vymažú.
Súhlasí s tým ochranár Budaj?
Vie to vôbec?
No ak sa to ešte len ten dozvie...
Toto je zaujímavý článok.
14. mája 1948 bola vyhlásená nezávislosť štátu Izrael - Ben Gurion.
Na druhý deň Izrael napadlo päť arabských štátov.
Izrael okamžite požiadal o pomoc.
Prvým štátom, ktorý poskytol Izraelu vojenskú pomoc bola ČSR - dodávky zbraní začali už v r. 1947.
Okrem množstva pechotných zbraní, bolo postupne dodané až vyše 80 stíhačiek.
David Ben Gurion:"Bez zbraní z ČSR, by Izrael neprežil".
Rudolf Slánsky bol vtedy vo funkcii gen. tajomníka KSČ.
Vladimír Clementis bol vo funkcii ministra zahraničných vecí.
Za akých okolností poskytla ČSR túto pomoc, to je dlhé a dobrodružné rozprávanie.
Slánsky a Clementis boli obžalovaní a odsúdení aj za túto pomoc.
Vo Veľkej Británii prebieha to isté, čo v USA a EU.
Do líderských pozícií sa postupne dosadzujú ľudia, ktorí nie sú intelektuálne,
ľudsky, a bohužiaľ, už ani mentálne schopní riadiť štát.
A nie je náhoda, že tento trend je plošný.
Lídri, ktorí sú tu dnes, sú viac - menej podriadení korporáciám a tak plnia postupne príkazy tých, ktorí ich vychovali a pre ktorých robia zo štátov korporáciám podriadené územia na ťažbu zdrojov.
Aj ľudských.
A ciele týchto plíživých krokov už sa dávno netaja.
Henry Kissinger, káder globálneho riadenia, ktorý je viditeľný desaťročia:
"V budúcnosti bude pre obyčajných ľudí rovnako nemožné vzbúriť sa proti nám,
ake je nemožné pre ovce, vzbúriť sa proti farmárovi."
Bohužiaľ, tá doba tu dávno je...
No.
Veľmi adresné, ostré, úderné, zbytočne zahltené nepodstatnými vecami,
autor sa potreboval z niektorých udalostí, ľudí a charakterov vypísať.
V jednom článku si prešiel od päťdesiatych rokov , až po dnešok.
Pojmy, ktoré si použil budú mnohým neznáme, ale načo hádzať perly sviniam.
Dobrá práca, dobrý prehľad, takýto článok v dnešnej situácii, svedčí o nadhľade, aký tu nemá až tak veľa ľudí.
Malinová, skutočnosť je nielen oveľa horšia, ako píšeš,
ale aj oveľa horšia, ako si vôbec vieš predstaviť.
Maro, toto je absolútne geniálny článok.
Na Tvoju otázku, či sme tak blbí, odpovedám.
Aj áno, aj nie.
Tento mafiánsko - oligarchicko - korporátny systém riadenia, v ktorom si korporácie vychovajú kádre a tým zaplatia cestu k moci, vyplavuje do riadiacich funkcií v štáte tých najbezohľadnejších a najbezcharakternejších tvorov.
Korporácia tak, cez svojich ľudí riadi štát.
Tí zákonmi zabezpečia, že vzdelanie je povrchné, zdravotná starostlivosť komerčná, mzdy korporácie môžu dávať tie najnižšie a ďalšie generácie ľudí riadiacich štát budú len horšie a horšie, budú držať lajnu a štát sa viac a viac premení na firmu.
Veľa ľudí si toto neuvedomuje a tí sú blbí.
Veľa ľudí to vie, ale nevie sa brániť.
Veľa ľudí kolaboruje a bráni tento zločinecký systém, kvôli osobnému prospechu.
Marcel, ani netušíš, aký si hňup.
Vživote som v Rusku nebol a ani sa nechystám.
Do revolúcie sme všetci neznášali Rusov, lebo nás okupovali.
V r. 1968 oficiálne padlo 128 občanov ČSSR.
V r. 1989, kým sme robili revolúciu,
USA napadli Panamu.
Prečo?
V r. 1977 podpísali US prezident Jimmy Carter a Panamský vodca Torrijos zmluvu,
že Panamský prieplav prejde pod kontrolu Panamy v r. 2000.
USA, aby tomu zabránili, vytvorili viacero provokácií.
Nakoniec však v decembri r. 1989 prepadli Panamu.
Oficiálne zomrelo cca 2000 Panamčanov.
Neoficiálne však odstránili USA vládu.
Dôvody: Ochrana US občanov, ochrana ľudských práv.
No a tak sme sa začali viac zaujímať, čo je to vlastne za štát, ktorý sme si
dovtedy tak idealizovali.
Mojim motívom je iba pravda.
Iste, to hovoríš o sebe aj Ty. Ty si však iba fanúšik jednej strany.
Ja som narodený v znamení Váh.
A váhy drží v ruke bohyňa spravodlivosti.
"Poznajte pravdu a pravda vás oslobodí."
Takže to, čo vidíme,
prebieha prísne a presne podľa zákona: Príčiny a následku.
Miera krvavosti je obrovská, spôsob, akým sa to deje, je neľudský.
Neľudský je nepresne, presne je: Ľudský.
Dejiny ľudstva sú dejinami násilia a vojen.
A Slovania, sú od nepamäti kmeňmi bojovníkov, ktorých sa báli všetci okolo.
Zaujímavý je ďakovný list Alexandra Macedónskeho Slovanom, za služby v jeho armáde.
Všetci starí historici sa zhodli, že keby sa Slovania nevyvražďovali navzájom, či už priamo, alebo službou v cudzej armáde,
a namiesto toho sa vedeli spojiť, ovládli by svet.
Toto si uvedomovali aj ostatné národy a už tisícročia pracujú na eliminácii Slovanov.
Jedným z viditeľných krokov, je existencia tých zaujímavých laboratórií...
Rusko napadlo USA na Ukrajinskom území.
V r. 2014 po protiústavnom prevrate, prešlo riadenie Ukrajiny
plne pod vládu USA.
Citujem Porošenka:
"Za minulý rok som pretelefonoval s prezidentom USA viac, ako 1000 hodín".
USA riadia odvtedy Ukrajinu, ako jeden zo štátov Únie.
Kroky USA boli strategické a smerovali ku konfliktu s Ruskom.
Prečo? Spýtal by sa neinformovaný čitateľ?
Pretože po páde ZSSR prešlo Rusko pod riadenie USA.
Prišlo cca 10 000 Američanov pod vedením Jeffreyho Sachsa.
Napísali Rusom Ústavu, všetky zákony, zmenili ekonomiku.
Podriadili Rusko pod svoju správu, aby ho mali ako zdroj surovín, aj ľudí.
Ibaže na konci 90- tych rokov Rusko pod vedením USA zbankrotovalo.
Jeľcin - bábka v rukách Američanov odišiel a nahradil ho Putin.
Ale Putin už je výsledok masy ľudí, ktorí si uvedomili, čo sa stalo a začali robiť kroky,
aby Rusko získalo suverenitu, aspoň sčasti späť.
Začalo to Mníchovom 2007.
Nasledovalo 8.8.2008.
Po Majdane Krym, aj Donbas.
Rok 2015 vojna proti USA v Sýrii...
Existujú manželstvá, ktoré sú väzením.
A človek nechce, aby boli doživotným.
Ale existujú aj také, ktoré sú relaxačné, liečivé, s láskou, humorom, porozumením,
s kopou tepla a dobrého jedla, debát, spojenectva pri výchove detí, spojenectva proti svokrám,
spojenectva proti vonkajšiemu svetu.
Existujú totiž aj spriaznené duše.
To je taký zaujímavý stav, že hocikde si, vždy, keď si na neho, alebo na ňu spomenieš, tak sa usmeješ.
Marcel sa pýta:
Prečo Rusko nenapadlo USA, ale Ukrajinu.
Rusko napadlo USA.
Bojiskom je Ukrajina.
Donedávna bola bojiskom Sýria, teraz sa to presunulo.
Lukáš, je to vcelku obšírne a dobré.
Všetkým filozofom, aj revolucionárom, však uniká existencia majiteľov peňazí.
Kto sú to?
Každý si myslí, že najsilnejší muži histórie, sú cisári a králi.
A nikto z vás nechce vidieť, že nad nimi je reálna neviditeľná sila.
Cisári sú vraždení, kráľom sa stínajú hlavy.
A nikto si nevšíma, že ani cisári, ani králi nemajú kontrolu nad menou a peniazmi.
Markus Aurelius, v rámci Markomanských vojen, po zničení Vindobony a Carnunta našimi predkami,
nemal peniaze na odvetu.
Musel usporiadať v Ríme dražby, aby zohnal peniaze.
Otázka: Ako je možné, že imperátor, nemal moc nechať natlačiť peniaze?
Kto mal tú moc?
Príkladov je kopa: Filip Pekný a Templári, prázdna kasa Francúzska po revolúcii.
200 rokov pred našou nežnou, aj kupónovou, Francúzsko tlačilo kupóny - asignáty, aby malo na chod štátu.
Ani dnes napr. vláda SR nemá kontrolu nad menou, ktorá tu obieha a nemá tak ani suverenitu.
Kým nepomenujete majiteľov peňazí, nevyriešite nič.
Nikolas, tie Tvoje články sú akoby nasilu.
Nebol Ježiš aj v Indii?
Budhizmus je totiž ani nie tak náboženstvo, ale návod, ako prežiť život v pokore, láske k blížnemu a v rovnováhe
a súlade s prírodou a jej zákonmi.
Bhután je jediný štát na svete, kde sú tieto zákony v ústave a v zákonoch.
Nezavádzajú svoju filozofiu ohňom a mečom, tak ako po tisícročia najstaršia veľmoc na svete - Vatikán.
Ježiš hlásal v zásade jedno hlavné prikázanie:
"Miluj blížneho svojho, ako seba samého."
RKC tvrdí, že stojí na odkaze Ježiša Krista.
Nemyslíš si, že ak by to bola pravda, a naozaj by Cirkev stála v pravde a žila v súlade s Ježišovým odkazom:
"Miluj blížneho svojho"...,
že by to za takmer dvetisíc rokov muselo už byť na svete vidieť?
A čo je vidieť v skutočnosti?
Pravý opak.
J 8:12-51
...Vaším otcom je diabol a chcete plniť žiadosti svojho otca. On bol od počiatku vrahom ľudí a nestál v pravde, lebo v ňom niet pravdy. Keď hovorí lož, hovorí z toho, čo mu je vlastné, pretože je klamár a otec lži.
Odporúčame