Iste.
Pripravoval Americkú revolúciu, Francúzsku revolúciu z pozície šéfa Parížskej lóže,
vymyslel Memphiský rít, v Európskych mestách založil desiatky slobodomurárskych lóží, ktoré sú účinné dodnes.
Išla po ňom cirkev, Jezuiti, takže bol podvodník.
Údajne umrel vo väzení v Anjelskom hrade.
Je veľmi pravdepodobné, že bol naraz aj Jezuita, aj slobodomurár.
V každom prípade mal prístup k poznatkom, nad ktorými by aj dnes 90% ľudí otváralo oči.
Palenk, si únavný a otravný.
Existuje paragraf o prenasledovaní a šikane na internete.
To, čo robíš, vnímam ako šikanu, ako napĺňanie skutkovej podstaty tohto trestného činu.
Ukladám Tvoje príspevky, v ktorých evidentne nemáš čo povedať (v problematike zjavne nie si doma) a píšeš ich iba z dôvodu šikany ľudí, ktorí si to neželajú.

