to skor aby si modra pani nemyslela, ze je nejaka queen...
to skor aby si modra pani nemyslela, ze je nejaka queen...
nejake tie veticky o plnych namestiach dopredu nebudu? a nejake znepokojenie nad stavom demokracie v duchu linie Europskej unie tiez nie?
ci az drsne priamo Orbanovi do oci?
Zakladom je, ze sa to za tuto cenu postavit nedalo. Prax to dokazala. A sutaz, vyhlasena Figelom, bola postavena na najnizsej cene ako kriteriu a v atmosfere, kde rozbesne auditorium pospoliteho ludu pokladalo uz cenu 1 euro za predrazenu cenu. Lenze vyhodnotenie muselo ist podla ceny. A to este dve este nizsie ponuky NDS vyradila. Podobne rozbesnena verejnost frflala na odhadovanu cenu obchvatu Bratislavy a teraz frfle, ked spanielsky vitaz osekal parametre projektu.
zatial nemas mat odkial nejake dalsie podstatne informacie, tou podstatnou je to, ze sa vsetko zacne uz v auguste, lebo predtym Ersek hovoril o termine jesen 2019 a co predtym nebolo zname, to je odhadovana cena
aku sutaz pan F. nastavil, taky vysledok mu vypadol
mala hadanka - pomocka - pan F. nie je pan Fico
ona otazku otvorila, a asi tak za sekundu ju cinsky minister zavrel...
v tom príbehu tunela Višňové, v tom musí byť nejaký fígeľ, keď sa to tak zamotalo...
fiiha, mame tu politickeho jastraba - rychla premena z dobreho anjela
aby ste ostatni pochopili, tuto tento Karambol tu trolluje asi tak od februara, zrodil sa z nicoho, nic v hlave nema, ale to prazdno prenasa mimoriadne usilovne - holt, volebna kampan sa nam zacala
aha, trollovaci robot sa nam ozval :D ty si automat, alebo to trieskas z vlastnej hlavy?
ak zostane dnesne status quo, Kotleba im predlozi zakon o zakaze potratov (alebo stlaceniu casu, dokedy je mozne to urobit) hned, ako sa to bude dat a vystavi najma KDH moralnemu tlaku - a bude to robit kazdeho pol roka
ak to zobchoduju (sprisnenie potratov a registrovane partnerstva), bude tlak na obe strany, lebo takyto kompromis nemoze vyhovovat vyhranenym ludom a je to len na polceste. Liberali sa budu snazit o uvolnenie (debata o pedofiloch je tiez jednym z lakmusovych papierikov), konzervativci o utlmenie
ak ide KDH o hodnoty, dostane sa do tejto dilemy a kedze lebofico nebude dlho fungovat, bude musiet hladat zmysel svojej existencie v hlinovskej podobe so stefancom ako karikaturou konzervativneho politika
Chromik (Aliancia za rodinu - vplyvna lobisticka alebo hodnotova skupina - podla toho, kto to hodnoti) polozil Hlinovi jednoznacnu otazku, ci bude vo vlade, ktora schvali registrovane partnerstva
jednoznacnu odpoved nedostal
ale "vasa rec nech je jasna - ano, ano ,nie, nie" nebolo u KDH vzdy silnou strankou
je predpoklad, ze PS/Spolu - podla volebneho vysledku, budu tlacit na registrovane partnerstva (su hlasy, ze su to pripraveni prijat ako jedno z prvych zakonov), ale vo vlade budu mat ludi, ktori sa ako konzervativni tvaria, lebo im to vyhovuje (ak sa tam dostane napriklad Kiska), takze bud to nepretlacia, alebo to zobchoduju
eh, to ako bude vyzerat?
KDH odklepne progresivnym registrovane partnerstva a progresivni im za to daju zakaz potratov v pripade gayov?
lebo na zhode na lebofico sa nemusia stretavat a dohodovat
Madarske forum je hnutie/strana s mohutnou clenskou zakladnou
je v nom nielen Zsolt, ale dokonca aj Simon
Cele je to smutne nedorozumenie, ako vyplyva z odposluchov jednej nemenovanej spravodajskej agentury.
Zaznam telefonatu
F: Dobry den, pan Kiska, tu je vas sused z uradu vlady, Fico. Mate v plote pri prezidentskom palaci dieru a vnikla vam tam dovnutra koza. Tak si to dajte opravit.
K: Coze, halo, nepocujem vas dobre, nieco tu strasne mečí. Chcu ma otravit? Kto vola?
F: Fico. Koza, diera. Nieco s tym urobte.
K: Fico ma vydiera? Nepocujem dobre, poslite mi to cez SMS. Kto ma nieco urobit a co?
SMS: Vy, diera. Fico.
A nedorozumenie bolo na stole...
no, uz je to dlho :-) ale uz vidim, ze je to Kiska, cely cas zalozene ruky a Remisova maka aj za neho... to mi hned mohlo napadnut
Petrzalka, Nitra aj dalsi uz vydatne "vylepsuju" skôl(k)stvo zvysenim mesacnych poplatkov
myslia progresivne
SDKU uz malo jeden program pre moderne a uzasne skolstvo - Minerva.
Stroskotal.
Pred desiatimi rokmi potom prisiel Ivan Miklos s Minervou II. Pracoval na nej takzvany Tím pre obnovu a modernizáciu Slovenska, ktoreho sucastou bol aj Mirko Beblavy. Vysledok opat nulovy (aj s vydatnym prispenim drziaka balonikov, ktory nepochopil, ktora vlada je vlastne jeho a samodvolal sa).
Vyjde Mireckovi aspon treti pokus?
Odporúčame