ach, pan by si predstavoval :-D
ano, niekto pojde pre teba specialne zo Slovenska vyrabat clanok do americkeho prrrdelakova, aby si sa dozvedel co? na co davaju peniaze v meste a la Borinka pri Bratislave? :-D
ides im snad radit? ved trepes hluposti aj o slovenskych realiach, co im poradis? aby zvrhli lebofica, pardon lebotrampa a zvolili si lebokisku, pardon lebobamovu? aby povyhadzovali poziarnikov, ked na nich nemaju? aby znizli dane a odvody, zaviedli rovnu dan? aku radu by si im preboha ty mohol dat, aj keby si mal v rukach cely ich rozpocet?
ach jaj, naj


