dost dobre nechapem tento clanok - Slovensko je najmensia krajina V4 a jeho pozicia v ramci diplomacie je viac ako dostojna - a ak by sa malo dostat k vyznamenj funkcii, muselo by to byt kompromisne riesenie alebo riesenie vyplyvajuce z patovej ci momentalnej situacie (ako ked sa duris_nicholson dostala ako slepe kura k zrnu, ked na celo vyboru opakovane europoslanci odmietli Polku)
mimochodom, V4 mala doteraz Tuska ako jednu z najvyssich funkcii EU, aky bol predpoklad, ze sa to zopakuje?


