Bratislavčania majú za parkovanie platiť od 49 po 500 eur ročne. Primátor Vallo: Niekto tu straší
a zacina sa realizovat Plan Be-e-e, Plan pre Bohatych
to je ako s Matusovym platom, este nic neurobil, a uz mu ho zvysili. Este netusime aky chaos parkovacia politika vyvola, ale pre obcana B (bezneho) zacneme rovno na 49 (a to este podla knihy Planu Be-e-e to malo byt este viac, takze vlastne sa pan metropolita ulutostil
odporucam Bratislavcanom prstahovat si rodicov, deti, surodencov priamo na rezidencne parkovisko, ked s nimi chcete byt viac ako dve hodiny
vyborny napad je "uzemnit" druhe a tretie auto len na rezidencnu oblast, ktora sa tak zaplni parkujucimi autami, ze bude zbytocne hladat nejake miesto na parkovanie aj pre to prve auto, ale nakoniec ked sa bude parkovat niekde v pudeli na okraji, tak budu aspon dve nerezidentne hodiny zadarmo