to Kalina:
evanjelium podla Matusa: domacnosti maju mat 100 volnych hodin pre hosti
to Kalina:
evanjelium podla Matusa: domacnosti maju mat 100 volnych hodin pre hosti
tak to zjednodusim - nechajte mimobratislavskych priniest peniaze mestu a ponuknite im moznosti parkovania, vyuzivania verejnej dopravy a dalsich moznosti, ako ulahcit a urychlit pristup do mesta. Az potom skasnite Bratislavcanov
spokojny?
rychlo uvidime, ci tam bude len na ozdobu, alebo aj na ozdobu
nie, dubakdubak, prosim - to je nieco ako Jekyll a Hyde
to bude vtedy, ked pracovne miesta v BA obsadia Rakusania :-)
vid.
Matusov styl, ktory teraz predvadza aj pri dopravnych obmedzeniach, je pokus-omyl
ako priklad je uplne nezmyselny kratucky BUS pruhy na krizovatke Popradska/Svornosti/odbocka Vrakuna, to je rovno omyl. ako priklad pokusu a omylu je najskor uplne zbytocne vyhradenie tretieho pruhu na Popradskej od pumpoy Shell po zeleznicny najazd a odbocku na Mierovu, len pre BUS a nakladaky, ktory v tychto dnoch potichu zrusili - alebo im niekto ukradol zvisle znacenie :-)
je tu viacero veci, tykajuce sa parkovacej politiky, chcem ich pripomenut
- spoplatnenie parkovania je trend, a proti trendom sa neda bojovat, skor ci neskor sa presadia, v tomto bode nie je hlavny problem, tym je aplikacia parkovacej politiky
- v tomto momente nema BA co ludom ponuknut navyse, nie je pripravena na parkovaciu politiku a nema na nu peniaze - cize musi na nu zacat presuvat prostriedky
- BA musi parkovaciu politiku spustit, ale nemusi ju spustit teraz v tej "drastickejsej" podobe, nemusi zacinat 49 eurami a nemusi spoplatnovat presun rezidentov v ramci mesta
- prve, co by obmedzilo prilev aut a zatial nezasiahlo naplno Bratislavcanov, je zamerat sa na dochadzajuce auta - na tych si mozu vyskusat system, kontrolu a rozlisovanie pomocou ECV je jednoznacne a jednoduche, zsiakju data aj know how, zistit ako sa zmenia toky aut
- rezidentske karty pre obyv BA mozu pokojne zacinat aj na nule a postupne sa zvysovat, hoci aj kazdym rokom
atd. atd.
mame prezidenta, ktory sa tvari ako prva dama, a budeme mat prvu damu, ktora sa bude tvarit ako prezident :-)
to musia byt super elektricky, ked to dve zvladali obehat v dvojminutovom intervale :-)
tak to musela ist okolo aspon 88 krat
co ma preplacat stat, navstevu rodiny? to je dnesny progresivny hip-hop? :-o
a ako znizit pocet aut v meste? nuz napriklad tym, ze ako prve sa vytvori parkovacia politika, ktora v prvom rade pokryje auta nerezidentov prichadzajuce do mesta, co vytvori casovy priestor a prilev financii na to, aby sa uskutocnovali postupne dalsie kroky
lenze tu je za ciel ako prve podojit Bratislavcanov
mozete byt s rodinou byvajucou v inej casti mesta dokonca dve hodiny zadarmo :-) no, to je uuuzasna vymozenost
podla koncentracie na meter stvorcovy
a na "rúle" dalsich dvoch - to my nepripomina Amsterdam, ale ranne detstvo v Československej socialistickej republike :-D
oh, tak to je minimalna sanca
hned ako by zaviedli vynimku na karticky, tak cele seredske podsvetie bude niekoho v BA osetrovat
aaah, uz je jasne, preco budu v Bratislave bezplatne len dve hodiny - Matus je hudobnik, takze urcite pozna pesnicku Janka Lehotskeho a Borisa Filana Od tretej do piatej - spieva sa v nej o pravidelnych stretnutiach v kaviarni dvoch ludi, ktori si boli blizki "od tretej do piatej mat rad"
lenze pozor!!! je tam aj "stretneme sa o mesiac - a nic viac", takze v dalsej faze parkovacej politiky budu dve hodiny bezplatne len raz za mesiac - ked to stihne vybnavit Lehotsky, musi aj b-ee-ezny obcan :-)
karticku? mas dve hodiny, musis stihnut
to bolo len dobromyselne podpichnutie :-) ani ja nie som priaznivec aut na chodnikoch, ale chapem dovody, preco tam su. Svojho casu som hovoril, ze by som pokojne bol za to, aby sa nakreslili dve ciary cez mesto, jedna kolma a druha vodorovna, kde by auta nesmeli a boli by len pre chodcov a bicyklistov. Ale k tomu je potrebna nielen politicka odvaha, ale najma infrastruktura, ktora by to umoznila. A tie vycitky su tiu uz roky, boli tu za Ftacnika, za Nesrovnala a budu tu za Valla - zacina s beznymi Bratislavcanmi, namiesto toho, aby zacal s autami mimo BA a autami firemnymi a postupne vytvoril podmienky, aby sa pritvrdilo aj rezidentov.
Odporúčame