ako? zakladna floskula predsa je, ze ludia najlspeie vedia, co urobit so svojimi peniazmi, to uz neplati? :-D
a ktore su to normalne krajiny, kde sa strielaju poslanci?
ako? zakladna floskula predsa je, ze ludia najlspeie vedia, co urobit so svojimi peniazmi, to uz neplati? :-D
a ktore su to normalne krajiny, kde sa strielaju poslanci?
pozri si vykonnost fondov, spravovanych roznymi bankami a spravcovskymi spolocnostami na Slovensku, ktore nikto "nedomrzacil", ktore investuju do podobnych produktov ako fondy DSS, ake zazracne vykony podavaju
druha cast prispevku mas ako od predajcov investicnych poistiek - no viete, teraz sa mozno nezaradilo, ale o 10 - 15 - 20 rokov...
zbytocne krmis trolla - nerozumie tomu, co cita, kladie nezmyselne otazky :-)
nie, necital, daj na neho link - podla mna nic take neexistuje
zarobky manazerov nie su verejnou informaciou
je mozne a pravdepodobne, ze nova koalicia opat zavedie povinny vstup do II. piliera
je az zufale niekedy vidiet nepochopenie clanku u vacsiny ludi, aj ked je to v nom jasne napisane
problemom nie su marze DSS, ale marze poistovni, to znamena, ze mozes setrit ako blazon a poistovna ti vyrata velmi nizky dochodok - v tomto su DSS nevinne
doplnkove dochodkove schemy nie su slovensky II. pilier, mili citatelia, to keby ste nahodou hladali nejaku mudrost v zbinovych copypaste :-D
je uplne zbytocne zbinovi nieco vysvetlovat - za prve tomu nerozumie, a kedze tomu nerozmie, pouzije tradicnu taktiku, zahrnie ta otazkami - to len ked mas cas zabavat sa s tro(t)lom
copy - paste :-) bez pochopenia, u zbina tradicne - ako vzdy
tie vyssie copypastovane systemy su zalozene na niecom inom, podobaju sa viac na nase doplnkove dochodkove sporenie
v takej podobe, ako zalozili otcovia zakladatelia II. pilier na Slovensku, nie je v EU obdoba - treba ist hladat do Chile
klud, to je len kampan, ktorou chce spropagovat svoju knihu
sporitel uz nemoze odist z II. piliera, az kym nedosiahne dochodkovy vek
kto chcel vystupit, mal trikrat moznost
Vystupme z EU a z ho(j)no bude ho(v)no. Potom bude neskoro na poucenie (z krizoveho vyvoja).
predpokladam, ze pan si pomylil DSS s DDS
fajn Richard, a ako chcete ako strana zmenit politiku ECB? Aj ked bude SaS vo vlade, vase slovo bude ako "pe-er-de" vo vesmire, nech citujem klasika. A ked budete mať okolo seba v superzlepenci tu plejadu nazorov od konzerv az po progres, tak budete radi, ze vas tam bude aspon trochu vidiet
a Eugen Jurzyca je sice fajn, ale uz ako minister skolstva dokazal byt taky neviditelny, ze po nom nezostalo ale naozaj nic v rezorte - ale asi je to pre europarlament dobra kvalifikacia
no mne to vychadza, ze ak bude mat Kiska 40, so Sulikovou nulou je to 40 a s matovicovou nulou je to 400
takze 400 %, chlapci
mozu to hovorit aj 100 rokov, v dnesnej postfaktualnej dobe to bude posobit tak rok - a potom sa mozes tesit na zlte vesty a hnede vesty
noo, a uz tu mame prochazkovsku Siet 2.0
Odporúčame