co to trepes...
v rokoch 2002 az 2003 poradca ministra financii, Fico v opozicii, haraktera nepoznam
co to trepes...
v rokoch 2002 az 2003 poradca ministra financii, Fico v opozicii, haraktera nepoznam
co to, preboha je, bude to zodpovedat vynalozenym nakladom? v tomto momente, keby sa to nedostavalo, tak by si splachol do h..la vsetky vynalozene naklady a este by ta to stalo nieco navyse
kolko by stala "nova vykonna statna elektraren" v tvojom podani a zodpovedala by vanalozenym nakladom?
ty to tak robis? aj ja by som ti vedel dat dobru radu... :-)
ale, trrrrt, statne podniky na Slovensku funguju a fungovali by aj tie, ktore zasantrocili kammeraden z pravice, Duckeho zrejme nezavrazdil stat, ale privatni kseftsmani, pri dialniciach netreba mat velke oci, Slovensko je postkomunisticka krajina, ktora vyrasta z chudobnych pomerov a sama nikdy nemala na to, aby rychlo dokazala postavit kompletnu dialnicu BA-KE, to len politici mali velke oci a ked sa uz zdalo, ze sa mozeme pohnut rychlejsie cez PPP projekty, pan Richard S. s azatal a zaleboficoval
ty si Slovensko urcite mylis s mafianskou krajinou, ktorej sefuje pan prezident K., ale to nie je ta realna
co to preboha je, nova "vykonna statna elektraren"?
Mochovce budu nova vykonna elektraren
mobilizacia? ideme niekde bojovat? :-)
ale ja ako eurohujer im to schvalujem :-)
ze si Richard S. po dlhom pobyte v europarlamente nevsimol, alebo zabudol, ze jeho byvali kumpani predali Slovenske elektrarne tak, ze stat si tam moze akurat robit exkurzie a nieco aj rozdali zadarmo ako Vodnu elektraren Gabcikovo je jedna vec, ale ze chce zasantrocit strategicke odvetvie, aby uz vobec Slovensko nemalo na nic dosah jevec ovela vaznejsia
je komicke, ako sa ludia predhanaju v debatach o sebestacnosti v tom, ci bude mat na stole slovensky zemiak alebo slovenske prasa a jednu z rozhodujucich infrastrukturnych oblasti pustil tento stat k vode - o nie tento stat, ale vtedajsia vladna reprezentacia, ktorej cteny Richard tak uzasne radil
nahodou, ja sa na premiera Kisku tesim
so superzlepencom by bola velka zabava, ale so zlepencom na cele s Kiskou bude superzabava
ak je maskotom klubu prasa, tak by som s pravdepodobnostou hranicoiacou s istotou mohol povedat, ze viem, co sa deje za zatvorenymi dverami :-)
ooo, takychto tajnych spolkov mame v nasich šenkoch... :-)
uz mu niekto povedal, ze na poste premiera a exekutivy vobec treba aj pracovat?
nastastie, takych tlkov ako si ty je vyrazna mensina, takze ja si budem spokojne jazdit po D4/R7 a ty ju mozes bojkotovat, ty katastrofa :-D
:-D
zopakujem - cez PPP by sme jazdili, cez PPP (D4/R7) coskoro budeme jazdit
ostatne su sharkovske zvasty
matovicov tyater - mal zlepenu ri..tku, tak spustil svoju velkolepu show, v ktorej pokracuje - psychopatica neberte vazne
Slovači nikto nikdy neulahodi
chcela mat vsetko lacne, rychlo a uzasne, ma v pripade Visnoveho trrrt makovy - mal sa tunel postavit cez PPP projekt a davno by sa jazdilo - ale za toto nemoze ani Figel, ktory bol nakloneny suhlasit, Madari suhlasili a SaS sa postavi, ze ani bo...vi - leboFico. Dakujeme Richard S.
D4/R7 - Slovač chcela lacno, lacno a lacno, tak ma projekt na hrane - ale ten sa aspon stavia a dostavia, ak je tam kontaminovana zemina, tak odvezu, vymenia, zopar ludia dostane poza usi a vybavene
neexistuje velky projekt, kde by neboli nejake problemy a v pripade D4/R7 je to este celkom v pohode
tak to je krute k pani expremierke R.
az budu vysledky, potom pis oslavne ody
ak bude elektricka do Peeetrzky, vystrelim na jeho pocest sampano
posledne ciary mary na konci Popradskej vytvorili akurat tak chaos - staci sa tam ist pozriet, a nielen v spicke
Potemkinovske dediny aka parkoviska P and R vo Vrakuni a pri Vrakunskom cintorine
nulova vymozitelnost prava, ked ludia si jazdia hore dole po bus pruhoch, systemom drzejsi vyhrava - a komicke je, ze preto to nie je este horsie, lebo velka cast vodicov na Vallove pruzuiky z vysoka kala, inak by to bolo este horsie
to len, aby si tu marecku nespieval len oslavne ody, ktore tu sisris napriec clankami o Vallovi
coze? vytvorenie teplych metropolitnych miest pre kamaratov? :-D
tak hadam aspon pockajme, co metropolitny spacha, kym sa mu to pripsie k dobru
treba rozumiet dovodom pana buduceho ministra - minister vnutra ma pod palcom vladnu letku
aj tvoj, mamlas, ci co to tam mas napisane - porozdavajte si so zbinom plusky a najdite konecne povinnost NR SR hned, zaraz a naraz zvolit 18 kandidatov :-D
prajem vam prijemne hladanie
Odporúčame