najhorsie by bolo sa hadat doma, hrat sa na rebelov vo vnutri strany - aj Pellegrini by si mal uvedomit, ze on sa vo svojich funkciach zvycajne len "ocitol" a tymto sposobom moze pokracovat dalej, lebo je logicky nastupca Fica, skr ci neskor, aj bez toho, aby v smere vyrabal "taliansku" domacnost
naopak, sklbenie dobreho a zleho policajta (PP + RF), ktori oslovuju urcitu cast volicov, by bolo asi najlepsie pre fungovanie strany a po jej konsolidacii by Fico mohol postupne odplavat do pokojnejsich vod
ak si Pelle mysli, ze ti, ktori mu teraz lichotia, aky by bol fantasticky, keby vystrnadil Fica, to myslia uprimne, tak sa seredne myli - budu ho nenavidiet uz len preto, lebo v slunickarskom svete roky pracovali na to, aby zobrazili RF ako najvacsie zlo pod slnkom a nikdy ho nebud brat, aj keby ho tlapkali po chrbte

