Budúci prezident nebude oddychovať
blizi sa male politicke zemetrasenie, pricom paradoxne na tom moze byt najlepsie Smer. Zrejme sa nezopakuju take vysledky volieb, ktore dali Ficovi priestor na majstrovske zmixovanie nepravdepodobnej vladnej koalicie. Tym padom bude Smer v opozicii, co mu len a len moze prospiet, aby sa skonsolidoval a keby vhodne sklbil stareho vlcaka (Fico - teda, ak sa mu bude chciet) a mladeho pudlika (pellegrini), tak by mohli vyvtvorit silny a efektivny tandem. Buducnost smeru je vsak Pellegrini.
horsie to bude na dnes opozicnej strane, kde pride na boj kto z koho, kde sa mozu preskupovat percenta a kde vtrhne mlada krv do politiky zrejme cez Progresivne Slovensko, ktore teraz je cool, a hipi hipi shake - popri nich su Kíska, Igi a Sulik stari pap.....dovia - naznacili to volby v BA, aj prefrencie Caputovej
inak, je uplne jedno, kto bude sediet hore na prezidentskom trone, to je kusovka. Otazka je, ci PS dokaze vygenerovat niekoho takeho, ako je Caputova ako hviezdu do parlamentnych volieb