nuz, ked panie nie je nezavisla osobnost, musi im stacit obycajna zena
nuz, ked panie nie je nezavisla osobnost, musi im stacit obycajna zena
prave na jednej z televizii bezi film Circle, ktori by mali povinne pozerat rozhipovani volici jednej z prave vyrobenych slusnych progresivnych bublin
len sa obavam, ze by ho aj tak nepochopili...
pan si postavi altan a bazen na svojom pozemku (co nemal), prizna sa, zaplatii pokutu (co ma) - inak podla dikcie zakona a uz je to skorumpovane zlodejske Slovensko? :-D
paneboze, ty musis mat tazky zivot :-)
moralny kredit? to, ze pezinsky odpad svini inu cast Slovenska, tym sa ziskava moralny kredit?
no, to je zaujimava moralka :-)
to, ze si to Danko okoreni svojimi slovami, neznamena, ze ide o nejake spiknutie voci terajsiemu premierovi, ale o respektovani politickej reality
Danko na "plnu hubu" nepovedal nic ine, len to, ze jeho partnerom v koalicnej rade je predseda strany Smer, to jest toho casu mr. Fico
takze ziadne tajne spolky, ale podpisana koalicna zmluva a tym padom aj podpora poslancov pre to co sa dohodne koalicia
Pellegrini nie je monarcha, ktory moze ignorovat volu cteneho poslaneckeho zboru
dobry anjel, dobra viera... nie je tej dobroty uz nejako vela?
aktuality uz predsa maju svojich vinnikov davno urcenych, a ked sa stopa odklana od ich verzie, tak nemaju problem to bagatelizovat
tak, tak...
a Gorila bol spisok o budovani novej bratislavskej ZOO, kde sa riesil prilet navstevnikov (letisko), obcerstvenie (cola) a stravenie volneho casu (intimnosti s pani B.)
o zasadnych veciach statu by nemala rozhodovat menej ako polovica obyvatelov tohto statu, a aj to je otazka, ci je ta polovica dostatocna, ked si pozrieme na tesny vysledok brexitu a spolocenske a politicke turbulencia, ktore z tohto pol na pol vychadazaju
nie, necakam, ale znacenie tak, aby bolo viditelne aj vecer, by som ocakaval aspon do roka a do dna, ale asi som optimista
na japoncov? napriklad Kosice, v suvislosti s mladeznickou olympiadou spachali harakiri, to je tiez nieco na japonsky sposob :-)
keby nebol teraz aspon nakresleny trojpruh po Senec, tak by doprava v okoli uz davno skolabovala
az budeme taka bohata krajina ako japonsko, az budeme mat takych ludi ako Japonci, az budeme mat taku kulturu discipliny ako Japonci...
ale zase vieme onakvejsie veci - fiktivne zachytne parkoviska a BUS pruhy sme zvladli za par tyzdnov s par tabulami a stetkami :-)
na zaciatku vojny 16, na konci vojny 22 rokov
pre dnesnych hrdinov, majstrov sveta a okolitej planety spoza klavesnice a internetu, je zrejme tazke pochopit, ze v case vojny je to dostatocny vek na veterana
zasluzi si uctu, nie usmesky, maxim
arcxhivar to spamuje a tapetuje, kde sa da
kauza paroplyn Penta je o niecom inom - cely problem sa netyka dodavok tepla po roku 2006, ale neodobrateho tepla 2000 az 2003, a teda plnenia zo zmluvy z roku 1999 a toho, ze pri privatizacii 2004 nejaky horlivi privatizeri "zabudli" osetrit tento zavazok v zmluve o privatizacii
myslim, ze na TB bol ajasne ukazane na sirokej vzorke, ako nema vyzerat praca novinara, ale ako vyzera praca propagandistu
ista pani Todova (to je novinarka?) na tlacovke prokuratorov ku Kuciakovej vrazde davala specialnym prokuratorom otazku o udajnom telefonate s Vadalom a ti ju jemne upozornili, ze to s ich pripadom nema nic spolocne
ona ta todova je dalsia, ktora nevie, kedy zavrazdili Kuciaka, takze je to celkom rozsirena zalezitost
jaaak nema nahravku? to nemaju v palaci termostaty?
tak telefonovacky s Vadalom maju uz sedem rokov, a este nestihli :-) ta pomala talianska posta...
zachytne parkovisko stoji, lenze stalo pred Vallom a bude po Vallovi, pardon Matusovi, len ho malokto vyuzival predtym a malo vyuziva teraz - tym myslim "smer juh" parkovisko pri Vrakunskom cinorine a parkoviska okolo Lidlu a v jeho okoli
teda, predtym to boli len obycajne parkoviska, ale kuzelnik matus urobil abrakadarbra, primaloval tabule a zopar ciar a uz tu je zachytne parkovisko
dokonca neviem ci tam v prvych dnoch nestal nejaky cloviecik v oranzovej veste, ktory vyzeral ako keby bol helpdesk, keby sa tam hrnuli spusty zaujemcov o parkovanie - teraz ho tam nevidim, zrejme musi makat v Metropolitnom institute a nestiha..
Odporúčame