majetok, pochadzajuci z trestnej cinnosti alebo povazovany za to, ze pochadzal z trestnej cinnosti "neschovas" prepisom
majetok, pochadzajuci z trestnej cinnosti alebo povazovany za to, ze pochadzal z trestnej cinnosti "neschovas" prepisom
no a po zvoleni Kotletov, Hrabinov a euroskeptikov konecne volici zistia, do akej sr....ky sa dostali
pretoze komu niet rady, tomu nie pomoci a musi si tu Ukrajinu vyskusat na vlastnej kozi
no vida - Fico moze zostat v Bonaparte, uz to nebude byt danoveho podvodnika, ale statny byt :-)
akcie Boeingu nemaju preco ist este viac vyrazne dolu, lebo vzdy, ked klesnu nizsie, najde sa dostatok investorov, ktori zacnu nakupovat
vo svete su v sucasnosti len dve firmy schopne vyrabat lietadla tychto kategorii a kvality (aj ked sa to po poslednych dvoch padoch nezda), Airbus a Boeing - skor ci neskor sa akcie zotavia
Nesrovnal bol spomaleny chrobak, o to viac treba ocenit Ftacnika za most aj elektricku
dolezity bude vysledok, marecku :-)
preco aku taku? uz minule ked tvrdil, ze to zvladli, tak som pripustil, ze to zvladli (mozno nie svojou zasluhou, ale to je jedno, pada to na ich vrub, uspechy aj neuspechy)
spisok plan B je zatial len hipsterskou knihou priani a staznosti
a okrem toho, akoze by nemal ziadny cas? ved vytvoril teple miestecka pre kamosov v metropolitnom institute - ti by ho mali zasobovat napadmi, ked ma plne ruky prace s exekutivou
ten Hascak je strasne nerozhodny clovek...
podla Gorily ho chcel znicit, potom zase sponzorovat
alebo znicit sponzorovanim :-)
oh, v dnesnom videu nie je ta tlupa z magistratu, ktora sirila pred uzavierkami paniku? :-)
suhlasim dole s loginom, ze situaciu pre auta zhorsili
nastastie, opakujem nastastie, nevyrobili len vylucne bus pruhy, ale take, kde ide aj nakladna doprava a vsetci vodici, ktori kaslu na nejake znacenie, na primatora aj policiu, strasiacu nejakou objektivnou zodpovednostou (dostal uz niekto zobjektivnenu pokutu vobec?), takze ta situacie nie je taka zla, aka mohla byt
uvedomujem si, ze spriechodnovanie MHD na ukor automobilovej dopravy je trend a ze sa tomu ani BA nevyhne a ze skusenosti z tychto uzavierok dokazu vyhodnotit tak, aby z toho vznikli nejake pozitivne riesenia
toto je take chaoticke odvolavanie, mali by si v tom zaviest poriadok
TYZDENNY ROZVRH
P - odvolavanie ministra za Smer
U - podanie trestneho oznamenia
S - odvolavanie ministra za SNS
Š - odvolavanie ministra za Most
P - manifestacia/demonstracia
S, N - odvolanie toho, co slubili a slubenie toho, co odvolali
no a hned je v tom poriadok...
ked to treba vysvetlovat, tak je vysvetlovanie zbytocne :-)
no, myslel som sice viacna FO, ale ok, aj pravnicke maju svoje miesto
bez zakladu dane su to nie celkom porovnatelne cisla, ale aj na nich vidiet, ze nejake velke rozdiely medzi vacsinou krajin nie su, ale ok - ved postupne znizovanie dane z PO je aj v programovom vyhlaseni vlady, ak sa nemylim
Socialna sa da "vykradnut", ale vola sa to II. pilier a je to legalne :-)
kazdy, kto hovori o priserne vysokych daniach na SVK, by mal povinne vycestovat na dlhsi cas von, nech sa trochu spamata
kazdy, kto predpoklada, ze zdravotnictvo bude lepsie s nizsimi odvodmi, nech si naordinuje ladovu sprchu
kazdy, kto si mysli, ze uz u susedov slnko svieti lepsie, prasky peru ako o zivot a pecene holuby dvojakej kvality (tej lepsej) lietaju rovno do huby, nech sa tam prestahuje, aby sa vyliecil z iluzii
kazdy, kto si mysli, ze je praviciar, nech nevyplakava, a nech vsetkym ukaze, co je to zodpovednost za svoj zivot,
kazdy, kto si mysli, ze je laviciar, nech necaka na strom penaznik, ktory ho bude zivit
nezda sa, ze v montaznych halach pracuju inak nezamestnani vedci, inzinieri a programatori
aku mame pracovnu silu, taku dostala sancu - ak by vedeli nieco viac ako montovat kabliky, auta, sit saty, skladat televizie, tak by tam uz davno neboli
nemam nic proti tomu, aby sa dvihala nezdanitelna polozka, len si treba uvedomit, ze to bude znamenat zvysenie niekde inde
samospravy so sebou tahaju obrovske investicne dlhy z rokov a rokov dozadu, takze dokazu zhltnut aj vacsie sumy, a nemusi to byt pomaly ani vidiet
pracujuci ludia sa skladaju na dotovanie beznej zeleznicnej dopravy sumou cca 200 milionov eur, to neprekaza?
vlaky zadarmo su zadarmo pre toho, kto za listok neplati, je zaujimave, ze bezni ludia to pochopia, akurat priaznivci Šašlika a podobnych stran to nie a nie pochopit
Odporúčame