je fakt, ze zachytne parkoviska v PB/Vrakuna su len take Potemkinove dediny, ale urobit tych par tabul a ciar, ho zase tolko nestalo
je fakt, ze zachytne parkoviska v PB/Vrakuna su len take Potemkinove dediny, ale urobit tych par tabul a ciar, ho zase tolko nestalo
uz som to raz pisal, ale skonci to tak, ze cislo 666, 007 alebo 333 bude zaroven parne aj neparne :-)
mame starostliveho prezidenta, ktory sa zaujima o buducnost svojich poddanych, ale nemusi mat starost, po Sefcovicovi, ak bude chciet, s radostou siahnu rozne medzinarodne organizacie, moze to mat v kiske
maju uz prerazenu 14 km dieru... len pre informaciu
no vidis, tak si mozu zopakovat tu rozpravocku, ze by tunel postavili za 380
a este sa zastavila pri H-CH-K-G-D-T-N-L, to je pech, ze :-)
team Vallo najskor strasil, potom nastastie nesplnil zriadenie vylucne BUS pruhov a pustil tam aj inu dopravu, cast ludi sa upratala inam a zaplna ine ulice, ale obecne naozaj mozno zatial povedat, ze Bratislava to zvladla, vodici to zvladli, MHD to zvladla a teda aj team Vallo to s pomocou ich vsetkych a pomocou Bozou zvladol celkom dobre :-)
a zisla sa svata trojica
pankrac, servac, bonifac - vatoloko, titus, zbino :-D
este sa prida niekto do stadecka?
ako vravim, bude nova sutaz a ked ju vyhra, moze si postavit dveri, co hrdlo raci
cize, aby si Igi mohol robit šou, vycalujeme cca 10 melonov za referendum?
uz tu je den takyto viťúz bol, ktory si z referenda urobil kampan pred volbami (po vytkach na premrhane miliony s odvovodnenim, ze demokracia nieco stoji) a ked sa dostal do vlady, ani jednu referendovu otazku nenaplnil/nesplnil, ludovo, vybodol sa na ne - ze Risko S.
nic nebrani Skanske, aby sa do sutaze prihlasila a postavila to za hubicke, kedze uz tunel maju prevrtany, bude to pre nich malina
mimochodom, vyhodenie Skanskej potvrdilo aj UVO po baterii odvolavani, takze akosi to, co tvrdila stavebna firma, na urade nezabralo
ale ved to je schvalne, aby sa mohol superzlepenec ukazat
- Kiska vysporiada pozemky
- SaS zozenie robotnikov, ktory budu robit za minimalnu mzdu 1 euro
- Progresivne Slovensko vyhradi vsade na dialnici BUS pruhy
- Kolar u kamaratov z prašiaku vybavi prachy
- KDH potom pozehna tunel, aby mali kade tiect
- a Matovic usporiada nakoniec blaznivu zabavu
a bude aj slusne, aj slovenske
Bratislava je prirodzenym centrom, s tym nic neurobis
ale isty Richard S. and spol ma recept aj pre vychodne Slovensko - nizsiu minimalnu mzdu, aby sa ludia mohli zamestnant, najlepsie za 1 e :-)
keby sme Dankove myslienkove pochody pretavili do grafu, tak by zodpovedalo funkcii, kde ked by sa dane limitne blizili k nule, ich vyber by sa blizil k nekonecnu
vola sa to "strom penaznik"
uch, najskor som z nadpisu videl len toto
Sulík: Kebyže mám na výber, volím Roberta
ten moment prekvapenia, kym to potom zrolovalo k Mistikovi :-)
tak najprv nas primator, pardon Matus, strasil najvacsou katastrofou v dejinach a potom BUS pruhmi - to prve neprislo a nastastie ani to druhe - su to vsetko kvazi pruhy, kde sa miesaju nakladiaky, verejna doprava a spusta ludi, ktori kaslu na nejake znacky, ale taketo hybridne pruhy nastastie situaciu zvladaju, lebo cisto BUS pruhy na takej Gagarinovej von z mesta by bola sila
takymto sposobom to zatial nejako funguje (aj ked mam pocit, ze keby neurobili nic, tak by to tiez nejako fungovalo) - a ked uz to nacal, tak by v tom mal po urobeni R7 pokracovat - kedze bude dalsi vstup/vystup z mesta pre smer Samorin, tak ma logiku ponechat taketo pruhy/nepruhy aj do buducnosti, dokaze to predsa len urychlit MHD od PB a Vrakune
napriklad skocit si tyzden na lyzovacku, to bystri zmysly a cisti dutiny...
nuz, oni sa dialnice nestavaju lusknutim prsta a zvolanim abrakadabra
Slovensko nikdy nemalo na to, aby za svoje postavilo dialnicu do Kosic
tunel Visnove je dozvuk Figelovych lacnych dialnic - asi nastastie uz posledny
a ten dozvuk je lemovany skrachovanymi fimami, malymi aj velkymi, zopar umrtiami a ako ceresnicja na torte je nedostavany (nastastie ale prerazeny) tunel
Radicovej vlada odmietla ponuku nemeckeho Hochtiefu na vyraznu zlavu pri stavbe cez PPP projekt, lebo Sulik sa zatal a nechcel podporit nic systemom "lebofico" (KDH by to podporilo, madari tiez), takze PPP projekt padol - bohuzial, lebo uz niekolko rokov by bol hotovy a peniaze z eurofondov by sa vyuzili inde
v Polsku vyuzili skusenosti Cinanov a po skusenostiach s nimi ich zo stavby dialnice vyhodili
asi to tym Cinanom ide iba v Himalajach
Odporúčame