oh, ak by to bol niekto z NC, tak nadpis by znel a la
Sokovany Nadalov stryko: Djokovic by mal mysliet na deti
alebo
Neuverite, kam poslal Djokovica Nadal
alebo
Nadal si nedal servitku pred usta: Novak, nezanedbavaj svoje deti
oh, ak by to bol niekto z NC, tak nadpis by znel a la
Sokovany Nadalov stryko: Djokovic by mal mysliet na deti
alebo
Neuverite, kam poslal Djokovica Nadal
alebo
Nadal si nedal servitku pred usta: Novak, nezanedbavaj svoje deti
Stefan Luby bol/je jeden z najvyznamnejsich slovenskych fyzikov
ktoze to pred casom plakal, ze projekty nedostavaju vedci a vyskumnici, ale ludia, ktori vedu nerobili? :-)
to je ked platinove sitka, ktore maju cenu zlata, predaju za babku...
zakon je zakon a spravodlivost je spravodlivost, a v tomto pripade zakon a spravodlivost isli ruka v ruke, co sa nie vzdy deje
takze tvoje reci o zaujatosti si strc za klobuk, pan velkomozny sa mohol odvolat
tento sud neriesil nic ine, nez spor, kto ma byt majitelom pozemku, sudcove slova hovoria o tom, ze v trestnopravnej rovine (co sud neposudzoval) su indicie, ktore by sa panovi z Popradu a okolia nemuseli pacit
ked uniesli mladeho Kovaca a rakusky sud ho nevydal do Nemecka, sud tiez mimochodom poznamenal, ze je tu podozrenie zo zavlecenia za ucasti statnych organov - a roky sa to citovalo a obuchavalo Meciarovi o hlavu, samozrejme v rovine - ved to povedal rakusky sud
isteze, nepochybne, ale ked do nej aktivne vstupia, na tej ci onej strane a premenia sa na propagandistov, tvorcov konspiracnych teorii a hoaxov, tak sa nesmu cudovat, ze budu tlaky aj z druhej strany
v kopirovani cudzych myslienok je zbino majster, to treba uznat :-)
skopirujes aj radu sudcu, ktory mal pred sebou vsetky vypovede a papiere, co by urobil na Kiskovom mieste? nech je to kompletne
netrep
pri vinici sa nikto nestazuje, ze bol okradnuty, jedini urazeni, ohrdnuti a okradnuti sa citili bulvarne media a bulvarni politici
mozno je to uz trosku jasnejsie
- dennik Penty pocas dna v pondelok ako prvy pusti von informaciu, ze slecna Alena hovorila aj o panovi Hascakovi - zrejme, aby ju nikto nepredbehol a neinterpretoval to inak ako Penta
- tyzdennik Penty (Trend) tesne pred polnocou vyda clanok, ktory tieto jej vyhlasenia uz spochybnuje a Pentu obhajuje
takze je to PR spolocnosti Penta, ktori zabudli oznacit ako reklamne clanky
tu si naozaj treba pockat az na to, co odovudaju vysetrovatelia cierne na bielom na papieri a az na tym dumat - dovtedy to nema cenu
kolko tych Hascakov, kazdy s inym nazorom, sa este ukaze? :-)
to je tento hascak?
.útok proti Pente
No nie preto, že by mal nejaký problém s finančnými žralokmi. Podľa Haščáka išlo len o Ficovu pomstu za to, že údajný sponzor Smeru – spoločnosť Eurobuilding Miloša Stopku – nedostala cez Malchárka zákazky v energetike. „Haščák už nad Ficom zlomil palicu. Fico mu sľúbil, že Pentu nebude napádať, čo vzápätí nedodržal,” píše sa v Gorile. Haščák sa mal dokonca vyjadriť, že jeho vzťah s Ficom sa skončí otvoreným konfliktom.
Ficove vyhlásenia k privatizácii letiska totiž vnímal ako „otvorený útok Fica proti Penta Group”. „Haščák si myslí, že keby sa po parlamentných voľbách dostal k moci Fico, tak ich (Pentu) bude trestne stíhať. Haščák chce zničiť Smer. Chce založiť bližšie nešpecifikované združenie, do ktorého dajú pred parlamentnými voľbami 20 – 30 miliónov korún na reklamnú kampaň proti Ficovi,” píše sa v Gorile.
to nie je kritika, to je len smeich cez slzy - nema zmysel vobec robit nejake zavery z toho, co beha mediami a preco to beha mediami, vedia tam maximalne ti, ktori to pustaju
jedine relevatne bude to, co vysetrovatelia a prokuratura uzavru a posunu dalej - dovtedy sa na tom da len bavit
no, Nicholson pustil aj toto:
Predseda Smeru Robert Fico mal byť do konšpiračného bytu známeho z kauzy Gorila vlákaný zámerne. Tvrdí to novinár Tom Nicholson, ktorý túto verziu zverejnil v relácii Hyde park na ČT 24.
toto tu uz nie je komedia, ale fraska - co keby tie spisy z vysetrovania priamo uskladnili rovno v mediach, slovenskych, talianskych, hotentotskych, kazde si vyberie naslepo jednu stranku, pohadze to kade-tade, nech je vacsia srranda
dennik penty urobi takmer vraha zo sefa penty, vydoluje zo svojho majitela stanovisko, ze sa k takym nezmyslom nebude vyjadrovat - a ked su to nezmysly, tak by u pricetneho majitela bol nepricetny sefredaktor (ka) na koberci
dennik N, ktory mal priam monopol na vynasanie cohokolvek, sa musi citit urazeny, ked z talianskej stopy plynule prejde na kocnerovsku stopu a on mu niekto z konkurencie zoberie jeho hracku a obrat to na hascaka :-D
uz tu chyba len kiska, aby toi filozoficky zaklincoval nejakou stupi....ou - ale mozno lyzuje, tak opat o pat dni...
ktory slovensky pravnik pri prietahoch nasich sudov, ktore sa natahuju roky, vyhrava pred europskym sudom?
ulohou slovenskeho zastupcu je minimalizovat skody a to sa darilo tak Ficov, ako nasledovnicke
aaah, predsa len je tu jeden clovek, ktory vyhrava pred europskymi sudmi, ale jeho meno sa nevyslovuje :-)
fico nie je panboh, nema na to dostatocny pocet rokov praxe :-)
paneboze, ihor komediant sa nezaprie :-)
inak, da sa to interpretovat aj tak, ze Igor Makovic prave odhalil, ze sorosove peniaze su v nasej spolocnosti zazrane este hlbsie ako sa predpokladalo, mal by sa ospravedlnit Ficovi a potom spolu s Orbánom vytiahnut na barikady ziletkoveho plota
Odporúčame