zacitujem slova povolaneho, cloveka, ktory pri tom bol a ktory urcite nie je Ftacnikovym priaznivcom:
"Keby nebolo eurofondov, mame nefunkcny most, Bratislava by nemala peniaze ani ho rozobrat. Tam by stal, nesmelo by sa na nom chodit ...a takto by sme tu besedovali, kde zobrat peniaze na jeho rozobrate... postavenie? to je utopia...
Nikde v Europe sa este nestalo, aby peniaze, ktore mali ist do rychlostnej zeleznice, sa pretransformovali do zlepsenia dopravy jedneho mesta, to by chcel aj Brusel aj Budapest, kazdy by si prial, aby eurofondy platili nakup elektriciek, ale neplatia, to plati madarsky stat
iba nam sa podarilo, to bolo za Ftacnika, je pravda, ze pan Nesrovnal potom strihal pasku, ale treba to naozaj priznat panu primatorovi Ftacnikovi, ze sa mu toto kuzlo nejako podarilo"
fakt neviem, preco vyvijas tolko snahy, aby si bagatelizoval to, co uznal aj Ftacnikov dlhorocny oponent

