Madarsko, Polsko, Cesko, krajiny platovo i nakladmi na zivot velmi podobne, si pustaju do svojej krajiny cudzich pracovnych migrantov
chod im poradit, ze to robia na h..o
Madarsko, Polsko, Cesko, krajiny platovo i nakladmi na zivot velmi podobne, si pustaju do svojej krajiny cudzich pracovnych migrantov
chod im poradit, ze to robia na h..o
tam je rozbehnuta taka obrovska vystavba, ze sa onedlho mozu zaplnit obidva
architektonicky zaujimavy bol most v Janove - a ako skoncil
robit z dialnicneho mosta na periferii nieco viac, je drahe a kontraproduktivne
na vysku mzdy vo fabrikach bude devastacnejsi Sulikov odovodovy bonus nez limitovana a prisne regulovana praca cudzincov
do zakona je implementovane obdobie od - do, tak nech vsetci respektuju zakon
podstatny rozdiel je len v tvojej hlavicke
Slovaci, tak ako Srbi, Ukrajinci a Rumuni, idu za vyssim platom a platia tam dane a odvody, naplnaju miestne kasy a zvysuju HDP
paneboze, to su nezmysly
na jednej strane jedni vyplakavaju, ze Slovaci otrocia v zahranici na nemecke (rakuske, svajciarske) a ine dochodky a ked pride sem niekto otrocit na Slovakov, tak uz je zle-nedobre
btw. percentualne najnizsi narast miezd je na Slovensku (?) a susedne krajiny pritom maju ovela benevolentnejsie predpisy na zamestnavanie cudzincov - asi je niekde chyba v excelovskej tabulke
inak pan palenik moze pokojne nastupit na miesto srba, je volno
je to absolutne nezmyselne spajanie dvoch odlisnych veci - migracny pakt a zahranicni pracovnici
ale tu svetlu buducnost by mal aj tak, je respektovany diplomat
mandat primatora od-do je dany zakonom, rovnako ako jeho pravo podpisovat cokolvek aj minutu pred jeho skoncenim
ak by islo o veci nezakonne, je to pod priamo hrozbou viacerych paragrafov
verejne vyzvy podobne tejto je robenie podpasovej politiky, z ktorych si mnohi ludia vyberu posolstvo, ze sa deje alebo by sa malo diat nieco nekale (najma Slusni Slovaci su na taketo podsuvania nazorov mimoriadne nachylni) - pokojne mu to mohol povedat pri vzajomnom stretnuti a poziadat ho o to, alebo sa zaujimat, ci nie je nieco, co terminovo nehori
nezacina dobre, panacik
ach paneboze...
uz som to pisal vcera, ale opat to zopakujem - ak odstupi, ze ignorujeme pakt, to je legitimne a pochopitelne
ak odstupi, lebo nepojde do Marakesa, to je detinske
vo svetle nakladov, ktore su dnes potrebne na stavbu jadroveho zdroja, je dostavba Mochoviec este lacna zalezitost
uzasny napad - esteze ho nepotrebuju u susedov alebo v Rakusku
za vysoke ceny moze 1 percentualny bod na DPH :-D
dostavas cenu: Humorista dňa
pan minister zacina byt detinsky... chapem, ak by podal demisiu, ked mu neschvalia to, na com pracoval a comu veri, ze je neskodne - ale trucovat ci niekam poleti alebo nie?
aaah, tak preto sa tak snazil
pozor, uvolnilo sa miesto "nezavisly" analytik
v dnesnej teme dna na TA3 o tejto teme sa Mihal premenil na poskakujuceho rozpumpovaneho trpaslika :-D
fascinujuci vykon, uz dlho som sa tak dobre nepobavil :-) ak vznikne znovu superzlepenec, tak si este uzijeme zabavy :-)
uff, teda takto na Sulikovych a Matovicovych poslancov este nikto nezautocil - nie si na nich prilis prisny, velmiprekvapeny?
ci uz zostane alebo nie, je to jeho osobne rozhodnutie a malo by sa tak brat, bez vyvodzovania dalekosiahlych zaverov a styridsiatich komentarov v niektorych mediach, ak sa tak stane
to bude sklamanie, ked reformovane zdravotnictvo bude v prvom rade drahsie a reformovane skolstvo mile dietky nauci ci nenauci podobne ako to nereformovane...
Odporúčame