kvizova otazka pre Slusne Slovensko
ak je oslovenie Sorosove deti neslusne, ktora cast je neslusna?
deti alebo Soros? :-)
kvizova otazka pre Slusne Slovensko
ak je oslovenie Sorosove deti neslusne, ktora cast je neslusna?
deti alebo Soros? :-)
uz boli - V. M. dvakrat, R. F. trikrat
tam je jedine mozne rozhodnutie - hodit to do kosa
meetoo po slovensky?
mna na vinobrani v Pezinku ako dieta obtazoval medved, chytil ma okolo ramena a dokonca aj pohladil po vlasoch
mam z toho fotku - da sa to zalovat?
no, to je napad zdravy a rozumny
lenze to je presne ta kompa, ktoru opozicia zmietla pod ciernu zem, cize ta predrazena, korupcna, pri ktorej stupala hviezda Remisovej do nebies, a zilka na Matovicovom cele tiez
co s tym?
nuz ono sa sem chysta delegacia europskeho parlamentu spucovat policiu, ako to, ze nema aspon jedneho vraha pod zamkom, alebo dvoch...
nechapem - cize maju zrusit kompu? alebo co vlastne maju urobit, aby ta to ako danoveho poplatnika nerusilo?
a nie je to jedno - lebo madam Kompova si na tom vystavala politicku karieru a ukazuje sa, ze hlavne argumenty boli bullshity
a to vobec nevylucujem, ze si tam niekto prihral zakazku, co ma logiku, ked firiem, ktore sa niecim takymto vazne zaoberaju je tak na prsty ruky, aj to mozno amputovanej
aby som bol konkretny, mozeme ist po detailoch - o troch argumentoch pani Kompovej a Igora uz vieme, ze boli absolutne na vode
- cena za prevadzku kompy nemohla dosiahnut sumu 80 milionov, branilo tomu VO
- ceny ropy nasobene matovicvou konstatntou, ake maloval na schemach, nikdy take vysky nedosiahli a nikdy ani nedosiahnu
- dalsi zaujemcovia o prevadzku kompy sa akosi minuli
tak predostri dalsie argumenty
a ty si najdi aj argumenty druhej strany, ktore akosi niektore media "zabudli" priniest
ale ok, tak potom nech tam daju tu "lacnu" kompu, ved ked to je taka ryza, musia stat zaujemcovia v zastupe
k tej kompe neposkytli takmer nic, hlavny argument stal na tom, ze sa cena paliva moze vysplhat do nebotycnych vysin, keby stupla cena ropy do nebotycnych vysin
vymysleli si 80 milionov, aj ked im ludia znali trpezlivo vysvetlovali, ze verejne obstaravanie urobilo strop na 25 milionov
ale to nie je podstatne, to je taky folklor - nakoniec sa ukazuje, ze ziadne zastupy zaujemcov o ponuknutie kompy alebo sluzieb kompy nie su a neexistuju
ok,
nastastie sa niekedy da vydolovat aj z hlusiny diamant :-)
cize, co ti natlacia do hlavy, to sedi? ziadna pochybnost? hned vsjo jasno?
fiha, dalsia odbornicka na kompy? :-)
tiskarienka, to miesto je uz obsadene Remisovou
peniaze, peneži, peníze... a este si to mozes vybavit so svojim politickym oponentom - taka dvojnasobna radost
johny, ty si neustaly pesimista a kverulant
jasneze by to Igi s Vercou vyriesili za desatinu, len teraz toho maju tolko, ze nestihaju
Igorova povestna fabia by dokazala objazdit tak, ze domaci by mohli nechat auta doma a kompu by nikto nepotreboval
vonkoncom nemusia byt najlepsi - hovori to viac o tom, ze napriek klise, ktory kazdy do omrzenia opakuje, aka je slovenske skolstvo katastrofa, tak dokaze pripravit studentov, aby sa nestratili na zahranicnych vysokych skolach
oh nie, bratislavska kaviarenska politika je nekritizovatelna, pretoze by ju museli karikovat ludia, ktori ju obdivuju a to potom z toho vychadza karikatura karikatury - "svojich" nedaju
ked tu kedysi bola v statnej televizii meciarovska Fasirka (mimochodom desivej urovne), tak to rozhorcenie, ze si to niekto dovolil, priam kvapkalo zo vsetkych medii - ale Markovic frcal
Odporúčame