ehm, za co sa to postavili osobnosti vedeckeho zivota ako Stanke a Mastalir?
byrokracia je potvorra a ked existuju nejake zakony, tak aj ministerstvo aj SAV ma povinnost ich dodrzat, aby nevznikli pochybnosti a ked by nedodrzali literu zakona, mohli by sa v buducnosti vystavit postihom, a to aj trestnopravnym
ak maju nejake legislativne rozpory, nech si to vyjasnia medzi sebou, to im nasi velduchovia nevyriesia, aj keby sa stokrat postavili
alebo to zle citam, sa im postavili? oh, to by bolo asi o inom...


