no, a ake je poucenie z krizoveho vyvoja?
motorka, manzelka/frajerka a vladne lietadlo sa ZASADNE nepoziciavaju
no, a ake je poucenie z krizoveho vyvoja?
motorka, manzelka/frajerka a vladne lietadlo sa ZASADNE nepoziciavaju
kazdy hra kartami, ake ma - prezident, Kalinak aj media
na konci sa uvidi, kto mal viac stichov
triezvo uvazujuci ludia si pockaju na vysledky vysetrovania a ti s rozhladom pojdu hulakat na namestie
nepouzitelne... pri teste by nemohol mat tahak s poznamkami, ktore mu napisali
polygraf je pristroj, nie elektricke kreslo
moze prist aj za tebou
chod si ho vyskusat, hrdina spoza pocitaca
a este poznamka, poznamka o nacistickom Nemecku je uplne mimo misu
je jedno komu patri technologia, ale jej vyuzivanie podlieha regulacii americkej vlady
dnes, ked je pre Trumpa otazkou narodnej bezpecnosti aj obycajny volkswagen, tak dvojnasobne
kym bude napriklad airbus plny americkych technologii, tak bude vzdy potrebovat suhlas na vyvoz aj z americkej strany...
fakty :-D, a ty si ich ako zistil, ty si tych Vietnamcov pocital? jednoducho si si nieco precital a teraz to papagajujes
ja predsa nespochybnujem nejake cislo, je jedno ci tam prislo 5 alebo 500 vietnamcov, pricom ich mohlo byt aj 499 unesenych (krasami Slovenska), podstatne je oficialne overit vsetky udaje a z nich potom, ked to uz budu fakty s uradnou peciatkou, potom si z nich vytvaraj nejaky zaver, az potom sa totiz ukaze, co boli naozaj fakty a co fakety
a o to chcel poziadat GP okrem ineho aj prezidenta, ale aj na zakalde jeho doterajsich krokov mohol tusit, ze to je poriadna kiskovina
aha, aky vysluch :-) - je mi uplne jedno, kolko prislo, kolko odislo, ja som tam nebol, a ty si tam nebol, len nieco papagajujes - vysetrovatelia si na to sadnu a zistia, a ked zistia, tak sa z toho urobia nejake zavery - ale vidim, ze u niektorych ludi, vratane teba je to uplne zbytocne, ty to uz vies dopredu
talianske dialnice, z mojich skusenosti, byvaju zvycajne plne, vzdy sa mi tam jazdilo vyborne, ale ked clovek vidi to more kamionov, aj cisterien, a casto aj v dvoch pruhoch, tak si obcas v tom tretom pomysli, ako lahko by sa mohlo stat nieco z a la Kobry 11
prezident, ktory kala na svoju krajinu, by mal vzbudzovat aspon pozornost
co ma ovracane lietadlo spolocne s vietnamskym podnikatelom, parbleu?
prokurator kona, a ked budu vysledky, potom sa bud bude musiet obhajovat kalinak alebo by si mali obhajit fake news npviny, ktore ich priniesli - that's all
prave si sa zobudil? zijes na Slovensku? vnimas aspon tak nejak trochu realitu okolo seba? aj to o tom prezidentovom vstupe do politiky?
viacere verzie? stale drzi len jednu verziu - slovenske organy sa na tom nezucstnili, a ak sa to stalo, tak poza nas chrbat
existuje este ina verzia, ktoru ponuka?
vlcak "prefackal" prezidenta, a zasluzene - ten si robil uz len cistu volebnu kampan
nikto nespochybnuje, ze lietadlo letelo, k tomu naozaj netreba vytahovat faktury
... a nemohli by sme reciprocne z Vietnamu niekoho privliect? :-)
ale teraz vazne - bolo by dobre, keby sa veci jednoznacne vysetrili - ak je exminister unosca, dostane, co mu podla prava patri, ale ak sa to nedokaze, mala by sa zacat velmi vazna debata o zodpovednosti medii, patriacich slovenskym oligarchom
slovenske VS (tie spickove) a slovenska veda potrebuju poriadnu, zdoraznujem, PORIADNU financnu injekciu,
Odporúčame