z minima informacii sa neda takmer nic usudzovat , ale co tak prihlasit sa na urad prace? tym sa vyriesi zdravotne poistenie,, hoci stare dlhy to nevyriesi
z minima informacii sa neda takmer nic usudzovat , ale co tak prihlasit sa na urad prace? tym sa vyriesi zdravotne poistenie,, hoci stare dlhy to nevyriesi
nie tych co beru, ale tych, ktori ich rozdavaju - nastudovat si, co to cislo znamena trva iba chvilu, ale chapem, ze vo vlakovej hliadke je s citanim problem, nieto este so studovanim
richter so zdravotnym poistenim nema nic
a tu je sirsi nazor spoluobcanov
"Tým, ktorí ignorujú platenie zdravotných odvodov, by zdravotná poisťovňa nemala uhrádzať starostlivosť vôbec, respektíve pokiaľ si nevyrovnajú dlh, mala by im preplácať len ošetrenie v prípadoch ohrozujúcich život. Takéto odopretie alebo obmedzenie zdravotnej starostlivosti ako sankciu pre neplatičov odobruje až 80 percent z 1010 respondentov v prieskume agentúry Focus."
moj prispevok vyssie ber ako ciastocne vazny a ciastocne ironicky :-) myslim, ze su ludia, ktori pochopia, ktora cast je ktora :-)
pamatnici si mozno spomenu na analogie z cias unosu mladeho Kovaca - mediami vtedy putovali "zarucene" informacie, ze Meciar sam osobne na hranicnom prechode do Rakuska dozeral na to, ze tadial prevezu prezidentovho syna, dnes je to zurivo telefonujuci Kalinak, ktory vykrikuje do telefonu "pas, pas". Proste, ked vyrobit zloducha, tak poriadneho, v tomto smere si propagandisticka tlac vzdy zdatne viedla
niekde vsak analogie koncia - ml. Kovac sa ocitol v Rakusku preto, lebo ho chcela vidiet nemecka prokuratura a kym by neprekrocil hranice, tak by na neho nemala ziadnu paku, tak jej ho niekto podhodil - kto, to je zatial v rovine silnych podozreni, ale tie sa musia pretavit do rozsudku, inak je to stale len podozrenie
ak by nemecka prokuratura povazovala za pachatela Kalinaka, tak moze postupovat rovnako - a tu ho v duchu tradicie mozu napojit alkoholom, hodit do kufra a zaparkovat v Norimbergu - Igorova podnikatelska fabia to zvladla lavou zadnou :-)
ci to nebude tym novym vladnym lietadlom?
v nom mozes byt dobity, zdrogovany aj ovracany
co to je, co to je?
clovek si odide na jeden den na vylet pookriat v uhorkovej sezone v uhorskom lese a zatial mu to rozvratia republiku? :-)
netusim, ako to cele dopadne, ale na konci, ci uz takom alebo onakom sa bude smiat ten "politik", ktoreho meno sa nevyslovuje...
keby sa dialnica budovala juhom, tak by nejak vatoloko zo severu vyplakaval rovnako
a mimochodom, nie je take zlozite zistit, kedy sa zacala dialnica tahat na sever - vtedy bol meciar nanajvys pravnik v nemsovej
ked sa bude kraj rozvijat, Haniska sa mu zide
a ked nie, mozu tam vyhodnare sadit trnky
fiha, mozes nam uviest, kde to kto oznacoval za hotovu vec?
ak to bude protest za to, aby sa do vedy dalo viac penazi, tak ich pochopim a pokojne podporim
ak to bude protest typu, ktori podpisali ekonomovia a vedci ako Pauhofova a Stanke stylom "chytro, chytro ich zaregistrujte", tak je to len zbytocna exhibicia a mali by sa obe strany venovat presnemu a puntickarskemu vybaveniu papierov v ramci zakona
este nejake selficko, pani poslankyna, ako sa hrabete niekomu vo vnutornostiach, nech to ma poriadnu stavu
chris froome, alebo teraz Thomas, nech sme aktualni, nikdy nevyhra Paris - Roubaix, pravdepodobne sa ani nikdy nestane majstrom sveta v cestnom zavode
je slaby?
ty sa postavis na odpor, aby neonacisti mohli volne sirit svoju propagandu :-D
skutocny demokrat
pozri, tu si mozes podebatovat so svojimi neonacistickymi kamaratmi, uz sa ich tu zletelo niekolko a raz, ked sa dovzdelate, mozno sa za budete za pana K. aj seba hanbit
to si vyries vo vlakovej hliadke, mozno sa kolektivne dopocitate k cislu nad desat
a tu si vyves fotku svojho vodcu
paneboze, tieto neonacisticke zvasty...
na to, aby Marianko bol oznaceny za neonacistu, netreba ziadne sudy, ved to sam svojim sukmenovcom naznacuje
na jednej strane drzost a zneuzitie charity na nazi propagandu, na druhej strane zbabelec, ked to zacnu urady riesit
no a potom takito adepti vlakovej hliadky ako obhajcovia ako petogo, ktory je bud taky nevedomy, alebo taky vychc...ny
najrozumnejsie by bolo prestat to hrotit medzi sebou (henti zlyhali, tamti zlyhali), ale postupne, spolocne a trpezlivo vychytavat vsetky muchy, aby to bolo pravne v poriadku, prestat sa ohanat hentakou pravnou tamtakou pravnou kancelariou, ale navzajom to do konca roka docistit - a to mozu urobit len tieto institucie a mali by si uvedomit, jedni aj druhi, ze to je vela a narocna vec a ze to je hromada prace
poskakujuci pajaci, ktori nemozu mat ani len dunstu o tom, co treba spravit a ktori niejako tomu nemozu pomoct, su len smutnym folklorom dnesneho Slovenska
smarja, musim sa ist rychlo naucit nazov tej svojej :-) nevedel by som ho presne odcitovat
Odporúčame