nuz, ked sa ti paci neonacista - mozes si vylepit jeho foto v uniforme, najdes na nete
nuz, ked sa ti paci neonacista - mozes si vylepit jeho foto v uniforme, najdes na nete
fiha, uz idete vo vlakovej rezat a rubat?
Kotleba? to je ten pan z myslenim z roku 1938? ten by mal naozaj len strasit...
ja som konzistentne zlepeny z dvoch dubakov
to vy vo vlakovej hliadke pochopite, az vase kolektivne IQ prekroci aspon 50
samozrejme, ze moze
to sa este pobavime, ked bude chciet Sulik teple rozky a z KDH zaznie, ze rozky ma len cert a nic teple v ziadnom pripade nepodporia :-)
uz sa tesim na vladu superzlepenca, bude tu velka srranda :-)
to by predsa Kiskovi nespravili - kym by sa rozhdol, ako vstupit do volieb, uz by bolo po nich :-)
je take upokojujuce vediet, ze SIS nepochybila, ked nic nevedela :-) nevidim, nepocujem, nehovorim... kredo tajnej sluzby :-D
ale dovolte malu konspiraciu, kedze ako obcasny divak Columbov, Castlov a Bondov, co mi dava kvalifikaciu na bezpecnostneho analnytika III. triedy...
co ak neslo o to dostat rychlo prec nie uneseneho, ale unoscov? potom by v lietadle nemusel sediet ziadny omameny pan, ale vlkodlaci z wall street, ci vlastne hanoj street
neboj sa Mirko, on z toho niekto vynesie aj to, co sa tam nepovedalo
prekonane... staci mat svojho cloveka na svojom mieste, ze pan Rajtar?
a preco by sa mal odtialto stahovat niekto, kto nechce?
lebo ulica?
oni mysleli nie vypocutie, ale vysetrenie, nie u policajtov, ale na psychiatrii, a nie kalinaka, ale Igora s Veronikou...
len sa nevedia dobre vyjadrit
predsa len, nacisti mali svojrazne metody, ale ono bola to taka divoka doba
teraz sa veru staty dobyvaju inak :-)
moje prispevky su o nicom, ale aspon nechcem priviest svojich spoluobcanov do biedy
pouvazuj o tom
ked som na preventivke klamal na EKG, prejde mi to? :-)
waterboarding je sposob mucenia, radsej to neprivolavaj, lebo inspirujes Slusne Slovensko :-)
8. Je možné, aby vyšetrovaná osoba vedela všetky preverované otázky pred samotným vyšetrením?
Samozrejme, vyšetrovaná osoba musí poznať postup a pripravované otázky na ktoré sa polygrafista počas testovania bude pýtať. Polygrafista sa pýta len na dohodnuté otázky s objednávateľom a nekladie žiadne iné otázky mimo dohody o ktorých by ani jedna zo strán nevedela.
a co tam ma v Nemecku robit?
ak ho Nemci zaradia na zoznam podozrivych, tak si ho sami vypytaju, ako mladeho Kovaca
napisal len zopar davno znamych faktov, o ktorych niektori netusia a ini sa tvaria, ze neneexistuju
a ved Lipsic o Bastrnakovi v parlamente tak pekne hovoril: "Nas clovek"
Odporúčame