zajatim ruskej lode vznikla blokada? aha :-D
a vlastne ano, ono ten most mozu preskocit, duraci, ze zadina?
zajatim ruskej lode vznikla blokada? aha :-D
a vlastne ano, ono ten most mozu preskocit, duraci, ze zadina?
ano, vidim, ze sa neda :-)
ani som to od teba neocakaval
paneboze, je to jednoducha sprava o tom, co sa stalo, co povedal poslanec v televizii, informovali ta o tom ...a slovenski rusofili z toho vyskrekuju slova ako klame, presstituti a podobne :-D , ach jaj
pan poslanec nam sice hovorili o moste, ale most s tym nic nema :-)
a v comze klamu? Ukrajinci nerokuju? most neexistuje? kontroly nie su?
TASR - Tlacova agentura Slovenskej republiky
TASS - Телеграфное агентство Советского Союза
---
to je pre tych, ktori pri citani aj myslia
cim viac si das do zmluv postiek a zabezpek, tym viac sa to prejavi na cene
alebo s tebou nikto ziadnu zmluvu neuzavrie
rano sa naplavis v satelite a okolo obeda, ked sa dostanes k eurovei, hned sa otocis, aby si dosiel vcas domov na veceru :-)
tak to budu stare stvrte este viac happy, ked sa im rozparkuju po sidliskach :-)
... a chudence stare stvrte, cez ktore sa prevalia rano a vecer dalsie tisice aut, aby naplno vyuzili ten uzasny pocet dostatocnych parkovacich miest
sudnictvo je nezavisle, ked vynasa rozsudky podla bonovoxa...
mimochodom, ohrdnuty muz je zviera, ale ohrdnuta zena je atomova bomba
fascinujuce, ako su v tejto debate aj putincovi aj kotletovci (coz casto jedno jest) pohorseni :-D
ciest k neuspechu byva viac nez ciest k uspechu :-)
nuz, ked sa niektori novinari zaoberaju hladanim jasterov, tak to niekto robit musi :-)
ty budes asi moj hovorca, vsetko poznas, vsetko vies :-)
mafia patri za mreze, za kradnutie ma byt trest - ale to konstatuju sudy, nie ulica, lebo casy, ked to robi ulica, sa vzdy, opakujem, vzdy koncili tragicky
ak sa niecoho zastavam, tak takych rieseni, ktore tato vlada ponuka a ktore zaroven maju hlavu a patu, a takych je dost
bohuzial, politicka opozicia sa vydala cestou kriminalizacie vsetkych a vsetkeho, negovania vsetkych a vsetkeho, a to je cesta, ktora vedie iba k tomu, ze ked sa dostane k moci, bude musiet plnit nekonecne ocakavania ludi - a mozeme sa zase stavit, ze take riesenia, aby ich splnila nemala, nema a nebude mat
potom uz zostane len jeden neonazi, ktory si to este nevyskusal a ku ktoremu sa mozu ludia utiekat, lebo nekonecnou totalnou negativnou propagandou si opozicia likviduje normalneho politika, s ktorym sa dalo hovorit aj vladnut a ktory vie dodrziavat dohody - ako sa presvedcili aj Bela Bugar
zastaval som sa Kalinaka? kde? prosim, najdi mi to, lebo ja som sa k osobe Kalinaka zvycajne nejako zvlast nevyjadroval, mas k dispozicci celu historiu mojich prispevkov
minister Lipsic bol na rezortoch spravodlivosti a vnutra nie 1,5 roka, ale roky - najdi si to na wikipedii, ked tomu neveris, a ked podla teba sa tu rozkrada 30 rokov, tak mal Lipsic more casu
ale ak tu dvaja ministri, z tak rozdielnych politickych polov, nemaju podla teba (kalinak) a mna (lipsic) vysledky, tak sa tu ponuka jednouche vysvetlenie - to, co sa v ludovej tvorivosti medzi ludom pospolitym povazuje za trestne, trestne jednoducho nie je, a ked to trestne aj je, nie je dostatok informacii a dokazov, aby sa na zaklade toho dalo niekoho odsudit
ak je to tak, tak ten, kto zije v iluziach si ty, pretoze ani po zmene vlady ziadne trestnopravne zemetrasenie nenastane
som zvedavy, ako to potom bude vysvetlovat :-)
nemyl si zakon, moralku a spravodlivost - nie je taqm rovnitko
uz tu bol jeden velky rybar, ktory sa vola Daniel Lipsic, dlhorocny chytac zlocincov,
aku velku rybu chytil, naj7?
mozu - napriklad taky Airbus musel ziadat USA, aby mohol predat lietadla Iranu, pretoze pouziva aj americke technologie
sankcie voci cinskej ZTE ju takmer znicili, az teraz USA dovolilo vyuzivat US technologie, inak by zrejme skoncila - a to museli cinania urobite velke ustupky a platit velke pokuty
Odporúčame