ale len malym ohniveckom, lebo nevieme ako to rusko formuloval - mozno mu len niekto povedal, ze to povedala, moze povedat, ze po tych rokoch si uz presne nepamata atd.
ale len malym ohniveckom, lebo nevieme ako to rusko formuloval - mozno mu len niekto povedal, ze to povedala, moze povedat, ze po tych rokoch si uz presne nepamata atd.
mzdy nekonecne, dane a odvody nulove - ze to cloveka hned nenapadne, jak to lahko ide
neviem, kto je priamo zodpovedny za kosenie, ale fakt je, ze Ruzinov vyzeral ako dzungla a minimalne by sa za to mohol niekto hanbit
a naco by sme to dedukovali? fakt je, ze nejako vypovedala a da sa predpokladat, ze toto nebude to podstatne, co moze rozhodnut o vine ci nevine
to uz sudca vysvetlil, ze je to nepripustne ziadat
vazba nie je trest, neda sa to porovnavat tak, ze je nespravodlive, ze jeden ide a druhy nie
otazka je, ci sa raz Kocnerovi neposkladame na odskodnenie
a predtym natriet dechtom a vyvalat v peri, ze? :-)
denne mi vynasaju smeti anonymni smetiari - mozno aj Janovia - a tym mi denne sluzia, su pre mna a okolie viac ako santa claus, takze im dochodk urcite zavidiet nebudem
problem citat s porozumenim ma niekto iny - ani zodpovedne spravajuci sa jedinec sa nedokaze vyhnut mnohym chorobam a jeho odvody - este nebodaj znizene - by v pripade tazsich zakrokov stacili tak na truhlu - preto maju zdravotne odvody charakter poistenia
mimochodom, zodpovedne spravanie sa prejavi u toho zodpovedneho lepsou kvalitou zivota
ano debata je zbytocna
pre niekoho je vsetko pyramidova hra a nejaka socialna politika a generacna solidarita mu je ukradnuta
aj tak sa da zit - najlepsie na pustom ostrove
takze to sme od pyramidovej hry poriadne daleko :-)
princip staram sa len o seba sa konci zvycajne tam, kde potrebuje dotycny pomoc,
v zdravotnictve je to este vypuklejsie, tym viac, ze nie kazdy vyhral v loterii zdravie, aj uzasne sa o seba starajuci jedinec moze ziskat "darcek" v podobe napriklad mozgoveho nadoru, ktoreho liecenie by si nedokazal zaplatit, keby musel
a v neposlednom rade je to aj preto, ze ak bude takych Janov viac, tak tym bohatym "vidimlenseba" zakruti krkom, ako nas ucia dejiny
a clovek nikdy nevie, ci aj ten Jano zo susednej dediny neovplyvnil jeho zivot viac nez si mysli
denne sa stretavam s vecami, ktore mi pomahaju a ktore urobili, vymysleli, udrziavali aj Janovia zo susednej dediny
cize treba zavriet vsetkych, ktory si uplatnia zmenky alebo napriklad ziadaju vyplatenie nejakej sumy a teda od sudu platobny rozkaz :-)
to je ake pravo, severokorejske?
vazba nie je trest a clovek je vinny, az ked o tom rozhodne ten, kto rozhodnut ma - a to nie je ani ulica, ani vystrovatel, ani prokurator
cely zaklad tohto pohonu je to, ze slusna ulica si mysli, ze je slusne, aby ten, kto sa im nepaci, sedel v base a prokurator (najma po situacii so zabitym Filipincom, kde prokurator nekonal) sa radsej slusne dekuje
utekova vazba v pripade Ruska s naramkom na nohe je smiesna a ked hlavne gro obhajoby Kocnera je, ze zmenky su porave, tak by utekom isiel sam proti sebe - nebolo by to sice priznanie ale ako priznanie
cudoval by som sa, keby na nich uvalili vazbu
nie, neodporujem si - je irelevantne, o co sa oprie financovanie dochodkov, moze to byt pokojne aj pocet kamzikov v tatrach
dochodok je medzigeneracnou solidaritou, ale solidaritou vykupenou tym, ze kym boli mali bezbranni, starali sa o nich ti starsi, a ked su starsi bezbranni maju sa o ne postarat ti mladsi - takze ziadna podvodna pyramidova schema
je na spolocnosti, aby sa dokazala o svojich ludi postarat a na vykone hospodarstva, aby vyprodukovalo dostatok prostriedkov - a nie je podstatne, ci ich teraz vyrobi milion ludi a jeden robot, alebo v buducnosti milion robotov a jeden clovek
pride totiz cas, a nemusi byt az tak daleko, ked bude potrebne hladat ine sposoby financovania dochodkov, a take cesty sa uz hladaju a zvazuju - zdanovanie financnychtransakcii, zdanovanie robotov
mimochodom - zdravotnictvo je rovnako financovane hlavne odvodmi - to uz nie je pyramidova hra?
obavam sa, ze ani Riso nema odpovede na otazky obcanov
ma sice naondulovanych mnozstvo slov v predvolebnom programe, ale ten v urcitych pasazach vyzera skor ako hrozba nez program
a co prevratne este existuje? strom penaznik? alebo pecene holuby do ust?
rating je informacia pre investorov, nie motorkarov
cize, aby som tomu spravne rozumel, pocas celeho predosleho obdobia tento stav oni sami tolerovali a vedome sa na nom podielali a teraz sa v nich prebudilo pravne vedomie? :-D
tak takito ludia naozaj nepatria do verejnopravnej televizie...
predseda parlamentu, ktory vynasa doverne informacie ludom ako Kocner, patri v civilizovanych statoch pred vysetrovaciu komisiu
sedliacky rozum rozhodoval po 48 spolu s ulicou a viedlo to k popravam nevinnych
ach jaj, a ako ma zdrhnut Rusko, ktory ma na nohe naramok? :-)
Odporúčame