v smere od DS je teraz najkritickejsia Luzna - dnes podla dopravneho spravodajstva zdrzanie dve hodiny
Hradska aspon ide, nestoji
v smere od DS je teraz najkritickejsia Luzna - dnes podla dopravneho spravodajstva zdrzanie dve hodiny
Hradska aspon ide, nestoji
opozicny politicky miting?
a potom jednotna kandidatka narodneho opozicneho fontu, s veducou ulohou robotnikov a rolnikov? :-D
tlchuba si ty, a davaj si ulohy svojim otrokom
alebo tomu rozumies, a vies si to najst, v mojom prispevku vyssie je cesta naporiklad kde, alebo tomu nerozumies a tak sa nemiesaj do debaty medzi dospelych a chod si hulakat na namestie
dnes dostanes aj mrkvu
nuz, aspon pada mytus o lacnych zahranicnych stavbaroch a slovenskych predrazenych, kedze keby boli, tak by ich sem garant stavebnej casti - rakusky Porr - mohol jednoducho dosikovat
hulakali ste, internetovi stavitelia, ze chcete lacne dialnice, mate lacne dialnice a lacne riesenia
docasny uz len zinkasuje pozicane + uroky, trvaly euroval je zabezpekou pre kazdu, opakujem kazdu krajinu eurozony, vratane nas, cize bude poziciavat podla potreby
ziadna z poziciek nie je stratena, kedze sa riadne splacaju aj s urokmi
Slovensko je uspesna krajina v ramci svojich moznosti. Na spojenie BA-KE jednoducho nemala dostatok financii abez cudzich zdrojov by ju ani nemala ani za 20 rokov.
ano, tuto rozpravku uz rozpravali na namesti a v prezidenstkom palaci
Koalicna rada sa rozsiri o traktoristov s pravom veta :-)
uz nam tu kedysi vladli robotnici a rolnici a nedopadlo to velmi dobre
kedze sa na Slovensku najde hromada ludi, ktori dokazu kalat na Slovensku, musi nas pochvalit az Orban
slusne slovensko bude v piatok odvolavat Orbana
okrem zelenej nafty dotovat zelenu borovicku
my sme Grekom nic nepoziciavali
pozicky pre Grekov idu na urovni ECB a dvoch eurovalov (trvaleho a docasneho)
vlozili sme urcity podiel do eurovalu v hotovosti (v pomere k inym krajinam) a sme majitelmi tohto podielu - euroval je firma, ktora sa zrejme premeni na Europsky menovy fond, podobne ako je Medzinarodny menovy fond
euroval ma cast hotovosti, zlôozene clenskymi krajinami, ale pozicky, ktore poskytuje su vacsie ako vklad spolocnikov, a preto je tu to rucenie za zavazky eurovalu
nuz, ono sa cochvila ukaze, cie chapanie bolo pochopitelne :-)
my nemame zaratany grecky dlh, my mame zaratane zaruky za dlhy statov v problemoch, ktore sa financuju cez trvaly euroval a zaruku za cast dlhu v ramci docasneho eurovalu, ktore grecko splaca, cize nase skutocne zadlzenie je mensie ako to "papierove" - na to, aby sa uplatnili zaruky , by muselo grecko vyhlasit totalny bankrot, co sa zjavne nedeje, a aj keby ho vyhlasilo, tak ECB je schopna najst aj ine nastroje, ako situaciu riesit
ako sucast statov, ktore zalozili euroval, sa podielame na chode firmy - vlozili sme do nej uvodny kapital, rucime za jeho solventnost a berieme uroky z poziciek, ktore euroval poskytuje - greckych, portugalskych, irskych, cyperskych.... tieto prijmy sa potom rozdeluju podla toho, ako sa percentualne podielame na eurovale
v ramci menovej politiky ma NBS spustenych viacero programov, z ktorych ma prijem
vsetky podrobnosti su vo vyrocnych spravach NBS
to moze, do krajin, z ktorych ho dosikuju bez problemov
a my z toho aj tazime
rad by som mal takeho dlznika ako je napriklad Irsko
presne tak, a zaraba na tom aj Slovensko, aj na Iroch, Portugalcoch a Grekoch
to len jeden clovek, ktory si hovori ekonom a ktory povalil svoju vlastnu vladu trubil a trubi nezmysly
a uzitocny fanklub *** píp ***, ktori si hovoria praviciari len preto, ze zarabaju o par sto eur viac ako ich rodicia, mu k tomu robi klaku
Grecko nikdy nepredstavovalo pre ekonomiku velkosti eurozony nijaky problem, nicht, nula, zero. Jeho dlh je na chvilkove spustenie rotaciek na tlacenie penazi, ci skor teraz na jeden klik na Draghiho pocitaci
Taliansko by bol iny problem, ale aj ten by mohol byt zvladnutelny, len by to boli ine fofry
Odporúčame