Mariánov K. máme na rozdávanie
este raz - Rusko ma na nohe naramok, to sa nepozorovane beha velmi tazko
Rusko so sledovacim naramkom na nohe ujde zo Slovenska? to je už iny konspirativny scenar :-)
no, ono im to treba najskor dokazat, tomu sa hovori pravny stat
logicke rozhodnutie - ak nemal prokurator nieco navyse, nez to, co sa uz publikovalo, bola mala pravdepodonost, ze by ich vzali do vazby
predseda vlady, nech je tam ktokolvek, ma k dispozicii tzv. rezervu predsedu vlady, ktoru moze pouzit bez toho, aby mu to musel niekto schvalovat
zase je to debata o nicom
organizatori idu do politiky - a tak je to spravne, ale v tomto momente to uz treba brat ako politicku predvolebnu kampan
"Okrem protestov sa už bližšie črtajú aj ďalšie spôsoby, ako chcú ovplyvňovať politiku. Zhruba 30 regionálnych organizátorov sa podľa Šeligu chystá kandidovať v komunálnych voľbách. Väčšina z nich chce byť poslancami.
Iniciatíva verejne podporí vybraných kandidátov."
Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/.....
vies co, rozoberte si to vo vlakovej hliadke
toto je tvoj idol:
https://i.ytimg.com/vi/IO8C_n0R2Fs/hqdefaul t…
a toto je gardisticky pochod:
https://medziknihami.dennikn.sk/data/medi a/a…
najdi aspon jeden rozdiel
este prosim o upresnenie, kto sa dnes bude odvoiavat
ano, neuzivim sa, musim zrat kviti a lesni bobule
realita je ta, ze pan K. je neonacista, akurat ma podporovatelov ako si ty, ktori su slepi a hluchi, ked im to sam neonacistickymi symbolmi naznacuje
ja ta na to upozornujem preto, aby sa raz netvaril, ze si nevdel, nikto ti to nepovedal, ze si netusil, co to je za partiu
pokorne spravanie je hulakanie po cudzincoch (napriklad Mino), antisemistske facebooky (napriklad Mizik), zakazovanie divadelnych predstaveni (pan zupny), vytrcanie neonacistickych symbolov (seky), dopisovanie si s Kiskom v parlamente
predpokladam, ze ked sa prestanu spravat takto pokorne, tak uz budu len rezat a rubat, ze...
kolpas Luznej je nevyhnutny, otazke je len to, v akom rozsahu
- stavaju sa dalsie a dalsie domy v linii prijazdu do BA cez Luznu
- stavba obchvatu Bratislavy este len zacne ovplyvnovat dopravu (najma vyjazd z Rovinky)
- ked sa spusti Tesco v Rovinke + pumpa Shell a spustia sa tam semafory, ktore su tam namontovane, tak to bude este viac brzdit plynulost dopravy, aj pri jazde smer BA, aj zo smeru BA
vyhoda je to, ze tieto zapchy udrzuju Bratislavu z tejto casti ako-tak prejazdnu, ale ked sa postavi R7 a nebude este hotova D4, tak totalne skolabuje Bajkalska a prilahle oblasti
neonacista je suche konstatovanie reality - kde su tie urazky?
Beblavy mal rozhovor v Sme a na ziadne spajanie to v nom teda nevyzeralo
spravanie a pokora je dnes novy nazov pre neonacistov - nuz, och, paneboze...
opodstatneny? nech si najprv kazdy Slovak odpovie, preco nekupuje slovenske vyrobky - a niezeby neboli
to je totiz najjednoduchsie a najrychlejsie rozhodnutie, ktore moze slovensky spotrebitel ustretovo urobit voci slovenskym farmarom
lenze Bela by mohol povedat, ze on nepojde, a da priestor tym v strane, ktory by isli
s Bugarom by mohol vzniknut superzlepenec, ak by mal Bela nervy na Matovica a Kollara
Odporúčame