a ako bol financovany deficit Socialnej poistovne pre zavedenie II. piliera? vyrovnaval sa zo statneho rozpoctu
alfa a omega pre penzijny system je vykon ekonomiky
a ako bol financovany deficit Socialnej poistovne pre zavedenie II. piliera? vyrovnaval sa zo statneho rozpoctu
alfa a omega pre penzijny system je vykon ekonomiky
penzijny system nie je ani pyramidova hra, lebo dochodky sa daju financovat aj inak, nemusi to byt viazane na pocet ludi prispevajucich do systemu
nasi potravinari by chceli prekrocit 50 % zastupenie slovenskych vyrobkov
treba si uvedomit, ze ak ide o jednotlive polozky, tak 70 % objemy domacich potravin ako u susedov V4 by sme dosahovali len velmi tazko, su to vsetko dvojnasobne velke krajiny poctom obyvatelov (Poslko este nasobnejsie), takze pocet domacich producentov potravin a tym aj vyber domacich potravin tam bude vacsi
to je to, co by si mali ludia dobre zvazit a chvalabohou, ze system bol otvoreny, a mohli vystupit ti, pre ktorych to bolo zjavne nevyhodne
dochodkovy system nie je ziadna pyramidova hra, pyramidova hra je podvodna schema
penzijny system je jedno z najuspesnejsich socialnych opatreni v dejinach ludstva, vdaka ktorej generacie a generacie mohli dozit starobu ako-tak v pohode
II. pilier ako investicny nastroj je po upravach, ktorymi za roky presiel, v sucasnosti nastaveny velmi dobre, je len otazka, ci a ako ho ludia dokazu vyuzivat a pre koho je vyhodny
v garantovanych fondoch nemozu DSS ist do mínusu, respektive nemozu toto minus nauctovat sporitelovi, takze tam ta garancia uz je
fiiha, uz su to miliardy
kedy prejdes na biliony?
Hommage a Fedor
bola to skvela doba aj hudba
on ironizuje, ja nie
socialisticke hospodarstvo, ktore sme tu mali, sa ukazalo ako nefunkcne a skolabovalo
trhove hospodarstvo zvitazilo drvivo 3:0
memorandum je totiz to najjednoduchsie, to je zlatanina - nech hovoria konovi, ze dokazali za par chvil skoordinovat politiky pre hornu Nitru, ved ziadne ani nemali, len vseobecne frazy o tom ako je banictvo zle, takze pe-er-de skoordinovane s pe-er-de-om je memorandum
transformacia takychto regionov bola a je vsade na svete mimoriadne narocna uloha, nie ze sa zide Igor s Risom...
tych moznosti je tam viacero, navyse su rozne varianty (napriklad jeden je v dvoch pilieroch, druhy nie) - v kazdom pripade pri umrti cloveka, ktory ma druhopilierove uspory v DSS, tak DSS-ka vyplaca peniaze tomu, koho urcil ako prijemcu a malo by to ist mimo dedicskeho konania, cize cash na ruku (a na rozdiel povedzme od zivotneho poistenia oslobodeny od dane) a pokial viem, tak sa tieto peniaze vyplacaju velmi rychlo - tam uz nie je na co cakat, proste rychle prachy, napriklad na pohreb a ine vydavky, no a zvysok na prilepsenie svojho dochodku
no, ak to napadne obom partnerom, tak bude zalezat na tom, kto je rychlejsi :-)
no, ked naposledy pravicove strany riesili banikov, tak im brala invalidne dochodky, aj ked nemali nohu
ak by som bol banik, tak by som sa desil, co teraz sulik vymysli
uz im slubil rychlik Jaguar, aby mohli robotovat v Nitre, tak teraz to bude mozno Tyguar
inak, ake su popularne memoranda - mali ho podpisat na hromade uhlia a Igor M. by pritomnym serviroval kamennu sol :-)
- poziadat deti, aby vam platili 66 eur a potom im dat figu borovu :-)
ale nie, to bol len zartik
jedna z dalsich moznosti "vyuzitia" druhopilierovych uspor v pripade manzelskej dvojice - nechat ich v DSS, nekupit si za ne dochodok, pretoze zit z dvoch aj mensich dochodkov sa da, a v pripade umrtia jedneho z partnerov, vyuzije tie nasporene peniaze druhy
len namatkovo....
Cudzie vojsko v Spojených štátoch: slovenská armáda okupuje základňu v Indiane!
WASHINGTON - Slovenskí vojaci zavítali do Ameriky. Na základni v štáte Indiana rozložila naša armáda stany, aby tam spustila vojenské cvičenie.
"Vyše 70 slovenských vojakov je na vojenskom cvičení v Amerike!," hlási status na stránke Facebooku USA and Slovakia. Naši vojaci nacvičujú s Američanmi v štáte Indiana. "Vojaci Národnej gardy štátu Indiana precvičujú so Slovákmi okrem iného aj techniky zlaňovania."
mozno sa do Cirnej pri Cope este nedostalo, ze socializmus skoncil v prvom rade preto, lebo ekonomicky prehral s kapiatlizmom
a s tym nic nenarobia ani na zapade Slovenska, ani na Vychode
mozno si si nevsimol, ale uz sme nejaky cas clenom NATO
stoik, len ucta k cenzorovi mi brani napisat, ze si **** :-D, proste este vecasi *** nez by si clovek myslel
este raz sa dobre zamysli, kto je nadriadeny a podriadeny, kto je premier, a co je urad vlady
Odporúčame