v com s nami zase zametaju? :-D
v com s nami zase zametaju? :-D
o chvilu bude tato diskusia plna narekov Slovakov, ktori si sami pestuju pocit menejcennosti - prve vzorky su uz tu nizsie
svata prostoto 8-o
tieto debaty sa rusia preto. lebo fanaticki vyznavaci kotliet ako ty ich zasvinili hlupostami a neonacistickou propagandou
niektorxm ludom vyplachli mozog a vzali zdravy rozum, ako tebe mojmirko
a ten sa ti uz nevrati
poslancov 150, dochodcov 1 500 000
najdi 5 rozdielov...
paneboze, v tejto debate je to ako stretnutie Kimovych kamaratov :-)
to, co urobil Fico, je vlastne jedina moznost z hladiska legislativy, ktoru ma, aby umravnil svojich poslancov
je usmevne, ak mu Bela hovori o znasilneni a o tom, ako nemoze prikazat poslancom - ak nema svoje zetony podchytene, tak nema nic Ficovi slubovat na stretnuti koalicnych lidrov a dohodovat, ze sa platy zmrazia
ale odkaz z Afriky od Fica smeruje v prvom rade do svojich radov...
samozrejme, kazdy sa moze stazovat, byt rozhorceny, znechuteny, ziadat, pytat, apelovat...
realita je taka, ze na zdravotnu starostlivost, aku si tu ludia predstavuju, nie je v systeme dostatok penazi - a to neodzube ani lavica, ani pravica, ani stredovica, ani nacistica
akurat budete pri kazdej vlade, nech tam bude hocijaka, frustrovani
chcu zablokovat centrum Bratislavy? :-D
tu uz zapchavaju aj naplaveniny z ich koncin kazdodenne
no, ale aspon uvidia, co je to zapcha
to je zbytocne, tam mozog chyba, netusi o com pise, nevie, co tie cisla znamenaju a snaha mu nieco vysvetlit je zbytocna a marna :-)
poslancov je 150 a dochodcov (nielen starobnych) je 1 500 000
o tom to je
jezusmarja, vy s tym narobite :-)
Fico zabrechal na poslancov, aby mu nestreckovali, akurat to riesi takymto zbytocne teatralnym sposobom
je minimalna pravdepodobnost, ze by padla vlada a keby aj padla, tak sa len nanovo rozdaju karty
dnesna koala bude mozno opoza, a dnesna opoza bude koala, a ked to tak bude, tak pride zase nas stary dobryx zlepenec, s ktorym vzdy bola poriadna zabava .-D
jesusumarja, to je hrozne
zabehnuty pocitac, skuseny, osvedceny rokmi, ten ma po znaleckom posudku prenasobenom Makoviovou konstatntou hodnotu zopar tisic evri
a zloziti volici sa kupuju cim? :-)
hallelujah...
kto si este nezablokoval cestu, nech sa prihlasi u s. Zinciciu
ked zablokuju cesty vsetci, ktori nejaku chcu, budeme zase na zaciatku, tam kde sme boli predtym :-)
ale co by nenaslo, naslo tam toho viac nez dost, ale nie tvoje klamstva
a taketo "vseobecne zname" si nechaj do krcmy, nakoniec je vseobece zname, ze zvycajne pises o niecom, o com nemas ani paru
jednoducho, bud o tom pe er de vies alebo klames - ani jedno nie je bohvieco, idio
bez suhlasu mesta :-) kristepane
co tak si precitat spravu NKU?
Odporúčame