jednoducho, bud o tom pe er de vies alebo klames - ani jedno nie je bohvieco, idio
jednoducho, bud o tom pe er de vies alebo klames - ani jedno nie je bohvieco, idio
bez suhlasu mesta :-) kristepane
co tak si precitat spravu NKU?
a ked uz sme pri tom - aj Nesrovnal aj jeho najvacsi kritici su produktom najsamlepsich najinteligentnejsich volicov, ktorych tu na Slovensku mame
jedina paralyza v BB bolo zvolenie Kotletu, a jeho vystahovanie z kresla zupy bola jedina moznost, aby sa kraj nestal dierou, kde lisky davaju dobru noc
a mily Kotleta podla poslednych prieskumov je uz za zenitom svojej vykonnosti a jedine zial co z toho vyplyva, ze zostava este nacicany na statny rozpocet
jeden zo signifikatnych znakov proruskych idotov je to, ze trepu o tom, o com nemaju ani sajn
takze mil Cano, mozes to brat ako studijny pobyt, ty, logino a este dalsi, aby ste konecne vytriezveli (ak sa v Rusku vytriezviet vobec da)
dalsi nezmyselny hoax - my poplatky za tranzit neplatime, my naopak poplatky za tranzit reverzom berie od sukromnych firiem, ktore si prenajali potrubie, pan idot
vies pe-er-de
o financovani stadionu vydal obsiahly elaborat Najvyssi kontrolny urad a kontrola nic take nepreukazala, je to vymysel
cela sprava sa da stiahnut z NKU
prestahuj sa dalej na vychod a bude zit oziareny pravdou a laskou
a ja sa budem trapit na tom odpornom zapade, co uz :-D
neklam, max100, je to hriech
stary most a elektricka do Petrzalky bola prisne kontorlovane zo strany Europskej unie, pretoze boli postavene z ich penazi a daleko podrobnejsie, nez sa kontroluje tu
toto klamstvo siris vsade dookola aj pri nesuviaicch temach
ak mas zavazne informacie o tuneloch, nech sa paci, existuje takzvany OLAF, ktory presetruje podobne kotletoviny, ake siris
chodis v drvivej vacsine po cestach, ktore postavili ti dochodcovia, vacsina byva v bytoch a domoch, ktore postavili ti dochodcovia, na privatizacii toho, co vybudovali ti dochodcovia sa napakoval vselikto a nejaky v porovnani s nimi niktos ako ty ich nazve prospecharmi :-o
dobry, vlastne zly, vtip
ano, to je pravda, tzv. hystericka politika, najma u niektorych pravych subjektov, sa datuje od cias zachranovania markizy :-)
treba trochu chapat aj tych zamestnavatelov, pretoze po konjunkture moze prist recesia a zrazu bude pracovnikov dostatok, ale budu "priviazani" zakonmi k zamestnavatelovi, ktori si nemoze pruzne zvysovat a znizovat pocet zamestnancov - ale naklady na pracovne sily budu take ako za konjunktury, takze to niektopre firmy nemusia ustat
este nedavno tu bola kriza a pocas nej automobilky to napriklad riesili flexikontom, pripadne agenturnymi pracovnikmi, v inych odvetviach sa to riesi zivnostnikmi
cize, ak tu niektori placu, ze nam tu robia Srbi alebo Ukrajinci, oni budu tym "vankusom", ktori by mal tlmit prepustanie Slovakov, ked pridu horsie casy
No INEKO... v prvom rade Kovalcik z ineka ako Figelova prava ruka pri vystavbe dialnic |(a zastaveni PPP projektov)
kedze priprava dialnice od prveho momentu po posledny prekracuje desatrocie, ked sa maju dodrzat vsetky pravidla, tak sa mu to da verit a bolo by zaujimave vediet, co on potom chcel stavat a ako dlho, ked tronil na ministerstve :-)
urychlenie cez PPP stopli a to ostatne naozaj potrva....
P.S. uff, esteze som to stihol napisat skor, nez to tu copypaste zbino zaplavi prekopirovanim webu NDSky :-)
nuz, chlapci, ja vam verim, ako hovori pan K., ze nie ste historici
lebo ten, kto ma zvladnutu historiu na urovni 9. triedy ZS vie, aky je ten rozdiel :-D
neboj sa, tie sr*** uz z BB uradu vyvetraju
rucicky ako tulene maju clenovia tvojej vlakovej hliadky, mojmirko, aj ked uznam, ze to pre tvoju uroven musi byt maximalne fyzicke aj psychicke vypatie
Odporúčame