den odplaty, kristepane....
odplaty za to, ze niekomu nenatlacili pecene holuby rovno do gagora? :-)
den odplaty, kristepane....
odplaty za to, ze niekomu nenatlacili pecene holuby rovno do gagora? :-)
este nedavno 99 % ludi ani len netusilo, ze existuje nejaka liekova agentura, ale teraz je 110 percent ludi rozculenych, ze nesidli na Patronke :-D
ucitelov sa to netyka, lebo svojich sest percent dostali o styri mesiace skor
jak proste, Watsone
nebudem hadat, domnievam sa, ze viem, kde si sa nenarodil :-)
je to hrozne ako nas Ti Nenci zdyeraju
keby som nemoseu tam muklovat, tak by sem moheu montuvat prave slovenske fujare, dvojdierkove aj stvordierkove
tato debata je prikladom, ze by sa k ekonomike mali vyjadrovat ludia, ktori maju aspon nejake tusenie o co ide, a nie partia i...otov ako je to v tomto pripade
ale to by tu bolo zrejme len zopar prispevkov :-)
americká ropa a plyn su uzitocne najma preto, aby cena ropy neskala tak, ako OPEC a Rusko piska, napriklad vysoko nad sto dolarov, ako to bolo onehda
no, nejako im tie kamaratcafty dlho nevydrzali :-)
maxsto niekomu vycita nedostatok vkusu? :-D :-D :-D
a to podporuje stvrtotriedneho Mariana K., ktory sa hra na Adolfa H.
aby si snad niekto, kto sem zabludi a stretnete sa s kopirovacom zbinom, nemyslel, ze ked sa nezacinalo, tak sa nic nerobilo :-)
napriklad:
V júni 2015 sa na slovenských diaľniciach a rýchlostných cestách uskutočnili stavebné práce za viac ako 75,5 milióna eur. Je to zatiaľ najvyšší objem stavebnej produkcie v doterajšej histórii výstavby diaľnic na Slovensku.
teraz vazne, bez vtipkov a trolenia - nechcem znizovat snahy ziadneho politika, co chce tuto situaciu riesit, ci uz starych alebo novych, minulych, sucasnych a buducich, ale podla mojho osobneho nazoru bez vyraznej snahy zvnutra komunity - a je jedno ci su to Romovia alebo ina skupina ludi - sa nic podstatne neudeje, a aj ta snaha zvnutra vytrhne zo stereotypu len cast ludi, ale chvalabohu aj za to, ak by sa to podarilo
ale ak sme stale v casoch MaTe, tak to bude mimoriadne tazke a neviem, ci nove ministerstvo je ta priama cesta
ci tomu pomoze prave ministerstvo, som skepticky, a
tak, chlapci vrabci, ja sa s vami lucim, lebo chudak zbino vo svojom svatom zapaleni by mohol sem prekopirovat cely web NDS, a to ho od toho chcem usetrit, je s nim zabava a srandy by bolo dost
skutocne a vazne vam prajem, aby ste konecne dostali do cela opozicie niekoho naozaj normalneho a nie parodie na politikov
Miki sice dvakrat zastavil stavbu dialnic, ale spolu s Ivanom to boli ine formaty nez to, co je tam teraz
posledne pokusy, napriklad s Ivom Nesovnalom, dopadli sice katastrofalne, ale najlepsi, najmudrejsi a najschopnejsi volici zo vsetkych sa urcite nepomylia dvakrat :-D
takze, potriasam vam pravicou a hor sa potom stavat dialnice za euro, od nevidim do nevidim, od Asu az po Uzhorod (co to placam, od Asu, od Gbelu, a co to placam Uzhorod, staci po Poprad, zvysok sa bude lietat)
oh, prepac, nedostanes - opice a huby sa nemaju prilis v oblube
nie, pozeram sa na tvoju fotografu pri mene - a to mnohe vysvetluje :-)
Odporúčame