rucicky ako tulene maju clenovia tvojej vlakovej hliadky, mojmirko, aj ked uznam, ze to pre tvoju uroven musi byt maximalne fyzicke aj psychicke vypatie
rucicky ako tulene maju clenovia tvojej vlakovej hliadky, mojmirko, aj ked uznam, ze to pre tvoju uroven musi byt maximalne fyzicke aj psychicke vypatie
zivotna uroven hore nam ide s rastom ekonomiky a rast ekonomiky zabezepcuje otvoreny obchodny priestor v ramci EU
z boxeristickeho vreca človek nemoze mat komplexy a z jeho pucflekov ako si ty uz toboz nie
rozkazy sa plnili, ked sme boli pred rokmi zastrceny hlboko v ruskej ri, ehm cizme
ze si tam niekde bol prilepeny, ked tak po tom volas?
vies, co dohodnime sa
ja budem nadalej smerovat do jadra a ty si odsmeruj k ruskemu bratovi do narucia
a po case si to porovname :-)
uz sa tesim, ako tvoje kotelta v cizmach pojde vysvetlit merkelovej, ze chce vyhodnejsie obchodne zmluvy ako ked bol v unii :-D
niekedy si clovek hovori, ci vobec existuju ludia ako ty, alebo je to automaticky generator ekonomickych nezmyslov
penta skupuje medialny priestor a vola to konsolidacia trhu
alebo skor konsolidacia nazorov? :-)
paneboze, ty si zase ake cudo? vas niekde kotia alebo klonuju?
a zivit nas bude strom penaznik alebo vyroba fujar, ze...
mojmir, tupy si tu akurat ty a tvoji pluskujuci sudruhovia z vlakovej
ako mala otvorena ekonomika sme bytostne zavisli od velkeho trhu, vsetko ostatne je navrat do biedy a zivorenia
no, prebrat by sa mal niekto iny
EU dava moznost volneho pohybu ludi, tovaru a sluzieb
to je to podstatne, co nam EU dava a co je dovodom, ze dnes nie sme ako Ukrajina
nestaci?
nemaju tam tolko i-dotov s IQ vlakovej hliadky, ze sotko :-)
no isteze sme zili, z dvesto eur v prepocte priemerne - to by tvojmu vodcovi velmi rychlo pichli vidly do zadku, keby sa to vratilo
tie "nenormalne" kolony aut su cajicek proti zapcham v niektorch inych mestach Europy
ale chapem, ze to treba zazit, aby clovek pochopil, ze BA je este v pohode
na druhej strane, vo velkych mestach EU to kompenzuje verejna doprava
a zivit tri miliony dochodcov, deti a dalsie nepracujuce osoby bude kto...
ty?
napriklad tak ako lajcakovi, ked neziskal post sefa OSN, ale stal sa sefom VZ OSN - to bola ta cena utechy
inak, esteze sme neprehrali zrebom, lebo by sme sa tu docitali, že aj pre žreb sme druha kategoria...
aby som to upresnil, uz stvrte miesto povazujem v tej konkurencii za lichotive, lebo BA ma voci inym este stale aj vela nevyhod, a to je moje mesto, moj milasek
nahovoriac o tom, ze asi tak mesiac po euforii by uz tienovy Igi stal na namestiach a hulakal, ze predrazene stahovanie a fungovanie (malo ist o desiatky milionov eur) obera robotnicku triedu a inteligenciu o peniaze, ktore pchaju do gagora oligarchom z dzej aend tí
a nakoniec, aspon nasa diplomacia moze frfotat a frfotat a v niecom inom nam zase vyjdu v ustrety
Odporúčame