ano, takto som to myslel v pripade rodicov, mnohi robia chybu, ze "makaju" namiesto svojich deti, a namiesto pomoci detom pri uceni robia veci za nich
ano, takto som to myslel v pripade rodicov, mnohi robia chybu, ze "makaju" namiesto svojich deti, a namiesto pomoci detom pri uceni robia veci za nich
mozes si nad tym povzdychnut, ale ina cesta nie je, globalnu reformu mozu spustit len na urovni celostatnej politiky, mimovladky a sukromny sektor mozu vytvorit urcite pozitivne ostrovy (ale aj negativne, ako obcas vidiet v reportazach TV), ale to je tak vsetko
rodina sa nie moze, ale musi, ako si to zariadi, to nikto za nikoho riesit nebude - ale to neznamena, ze rodina ma suplovat skolu a ucit sa za dieta alebo ucit dieta, ale skor naucit dieta ako sa ucit - dieta potrebuje mat zazemie, motivaciu, podporu a casto aj disciplnu, najma v obdobi, ked mu je nejake ucenie sumafuk
ci a co robili nemeni nic na tom, ze hospodarstvo USA je stale hospodarskou svetovou jednotkou
- odbornici robili viziu, nie realizacny plan, lebo na to nemohli mat a nemali kompetencie
- financovanie a konkretne kroky musia urobit politici
- ak by treti sektor a profesne organizacie vedeli zreformovat slovenske skolstvo, tak by to uz urobili, respektive mohli to robit
- aj ziak, aj rodina maju velku zodpovednost za to, ako sa dieta pripravi na zivot - co velku, rozhodujucu
ked takto vyzera krachujuca krajina, ako vyzera ta nekrachujuca? :-) daj priklad
neviem preco ma vzdy a vzdy prekvapi esencia hluposti, ktora priam tecie z takejto diskusie, a necudo, ze prim vedu kotletovi obdivovatelia
takze opat - nie, USA nekrachuju, nie Rusko neprosperuje, mat tlaciaren dolarov je ovela vynosnejsie ako mat tlaciaren rublov a silna ekonomika sa dnes a v buducnosti bude zakladat viac na myslienkach nez na nerastnych surovinach
zabavny cloviecik :-D
tvrdenie, ze by most nebol postaveny dodnes, ked bol v osemesacnom sklze je co - vrchol mudrosti?
problem je len jeden - je to neufinancovatelne a jeho cisla su vycucane z prsta, hrozi to obrovskou sekerou
ak sa na nieco sustredit, tak na zmenu sposobu financovania obci
zmysluplnejsie? a faklove pochody, ze max? nove elektricky nie su podla teba zmysluplne? mali sme kupit stare?
jasne, brnkacka, nespravil nic - pan je majster sveta z internetu, ze?
ktori odbornici? chlapci z vlakovej hladky? inziner Kotleta? alebo velky Dolfi? :-D
chvalaobohu, ze most sluzi len pre pesich a elektricky
humorista
v prvom rade stavbu stavala stavebna firma, nie primatori a tak, ako sa stihla dorobit za Nesrovnala, tak by sa stihla aj za Knazja a Ftacnika
najkomickejsie ale na tom je, ze sa vobec nemuseli ponahlat, vacsia cast mosta by sa odfakturovala zo starych eurofondov a zyvsok z noveho programoveho obdobia
ze nebolo nutne sturmovat potvrdila aj eurokomisarka pri navsteve Bratislavy
predtym tam bola ruina a bez vybavenych penazi by tam zostal ruina
most respektuje vyzor povodneho mosta, ak si chces robit architektonicke exhibicie, tak si ich plat za svoje
Na Stary most - chvalabohu - sa nevratila cestna doprava, to je jeho plus.
Elektricka, ak ma byt nosny system mesta, tak sa musela preniest do Petrzalky a je naplanovana az na jej koniec.
Byvanie v danej zone je co? novostavby natlacene do obasti, kde predtym nic nebolo? nuz, ak cakali, ze tam budu mat lesny pokoj, tak mali iluzie - je to mesto, clovece - co maju hoorit ludia na Racianskej
eurofondy a ich vyuzitie kontroluje Brusel - ak mas vedomosti o rozkradani, obrat sa na OLAF, ktory ide mimo nasich struktur - a ked nemas, tak nekecaj
nedavno som sa presiel po zbabranom starom moste - a vies ze az taky zbabrany nebude?
po ftacnikovi zostal opraveny stary most V BA, elektricka do Petrzalky a eurofndy na vozovy park v BA - co zostalo po tvojom Koteltovi - zmar a styri stratene roky?
nie, chlapci, nizsie, to vase hnede cudo urcite nevyhra
Odporúčame