konecne sa tu nasiel niekto, kto ma zdravy rozum
kotleby nerobia nazorovu oponenturu, ale neonacisticku propagandu, tak sa netreba divit, ze im weby nedavaju priestor
mimochodom, viem, ze je pre kotleby tazke vyznat sa v tak zlozitych veciach ako su internety, ked este navyse musia preluskat kopu slov so zlozitymi roznymi pismenami, takze po takomto narocnom vykone si podpis nevsimnu
bolo treba trenovat viac v zakladnej skole, alebo sa teraz doucovat vo vlakovej hliadke
banan, ty si vobec niekedy videl Rude pravo?
samozrejme, ze by nic nenapisalo, lebo mr. K. by za socialzmu sedel v Leopoldove, alebo cucal doma do steny a nedovazil sa ani pipnut
pozri sa na Ukrajinu, tam sme mohli byt - a s neonacistami tam mozeme postupne padat
v kazdej spolocnosti existuju ti, co majaku, ti co nemakaju, ti co su cňvhychcanci aj ti, co su poctivci, neexistuje zriadenie, kde by neboli - takze tvoje frustracie to nevylieci
a mimochodom - penziu dostanes podla toho, kolko si zaplatil na socialnych odvodoch a s celozivotnou hypotekou nema skusenosti prakticky nikto, kedze este pred 15 rokmi bola len pre naozaj bohatych
tato debata je uzitocna v tom, ze aspon tu uvidime celu zbierku volicov neonacistu :-)
ten jeden clovek je neonacista, ktory si z vas, jeho volicov, robi akurat tak srandu
jeho vysledky su katastrofou pre BB kraja a jeho tzv. ekonomicky program je subor chobotin, ktore by uvrhli do biedy cele Slovensko
ja tiez dufam, ze ludia nie su hlupi, nechcu vracat Slovensko do roku 1942 a nemaju sadomasochistoce sklony dosta svoju krajinu s Kotletom postupne na uroven Ukrajiny
niekedy je zabavne citat debatnych odbornikov...
vysoka cena - zle je, nizka cena - zle je
kazdy velky projekt, a toto je velky projekt, ma xy problemov, ktore treba riesit za pochodu, ale dostavia sa
nie je jediny dovod, aby pravda davala priestor pre neonacisticku propagandu
tak a skoncili sme ako nemecka rohozka a spolupachatelia vojnovych zlocinov a zlocinov proti ludskosti
trvaly euroval stabilizoval euro a euro je dnes v dobrej forme
aj nemecke a francuzske banky zaznamenali vyznamne straty pri sktnuti casti dlhu sukromneho sektora
keby v 89 niekto povedal, ze sa budeme pchat smerom na vychod k Rusom a niek zapadnym ekonomikam, bol by za vola
72 rokov po skonceni vojny a na cele BB kraja je neofasista a neoludak
to je strata sudnosti a historickej pamati
volbou Kotletu si vytru kocura akurat tak sebe
BB kraj na styri roky zamrzol
aky je problem s trvalym eurovalom? je to funkcny mechanizmus, ktory pomohol irsku, portugalsku a pomaha grecku
grecky dlh pre eurozonu nie je ziadny problem, nezatriasol eurozonou, nezatriasol eurom, aj ked to slobodny solkidarny guru vyhlasoval
zivotna uroven sa priblizila zapadu, hovoria o tom cisla, ale aj realita, no ale ak ma niekto predstavu, ze bude sediet na zadku a zivotna uroven za nim prileti ako pecena klobasa s kridlami, tak sa nacaka ... prichadzali sme do EU ako chudobny stat. Ak by sme zostali mimo EU, tak by sme skoncili ako Ukrajina, mozes si to porovnat
prijimanie migrantov sa odohrava desiatky rokov, ovela viac azylovych konanis me mali napriklad za balkanskych vojen a vzhladom na to, ake je u nas preverovanie prisne, tak tu zostava minimum ludi - ale dobre sa na tom ziskavaju hlasy, ze jo
sulik je demagog najhrubsieho zrna, uz od cias, ked si urobil volebnu kampan za peniaze danovych poplatnikov cez referendum
vojny na balkane zabili okolo 130 00 ludi, najviac mrtvych bolo v Bosne
tych si sa pytal?
jaky ochranca srbov... :-D
a ked tvoj hnedy boss zrusil hru srbskeho autora prave o balkanskom konflikte, to sa ti tiez pacilo, premenovane maxidlo?
napriklad s otazkou chcete byt v jadre unie ked sa vam zvysia dochodky a platy?
to je tak na urovni sulikovych otazok
poviem to takto, mitrax...
skoda, ze nie je mozne urobit taky nejaky test, vzorku
ty by si sa prestahoval do Kotlebova, ja by som zostal v Jadrove
a potom by si rychlo zistil, v akej diere si sa to ocitol...
ano, to spajanie so sukomnym sektorom je uzitocne aj v tom, ze odfiltrujes u...viny a riesis veci, ktore maju vyznam pre prax (samozrejme dajme bokom zakladny vyskum)
ja ma na porovnanie vedy na skolach priblizne takuto pomocnu rovnicu
na UK sa pohybujes v stovkach az tisicoch eur, v Nemecku v statisisoch eur, v USA skoly aj milion dolarov a sukromny sektor pri spolupraci so skoam v milionaoch USD - to sa potom da tazko konkurovat
Odporúčame