ked niekto vkroci niekomu z chodnika nahle do cesty, to sa moze stat kazdemu
zrazat ludi v strede priechodu sa nestava kazdemu - nastastie
ked niekto vkroci niekomu z chodnika nahle do cesty, to sa moze stat kazdemu
zrazat ludi v strede priechodu sa nestava kazdemu - nastastie
nuz asi na nu nemame, ked nie je postavena, my sme sice uspesna krajina, ale nie bohata, vychadzai sme z chudoby
a ked sme mohli aspon cast severnej dialnice postavit cez PPP, a hochtief nam daval zlavu a figel uz aj bol nachylny, tak to pan vypchaty superman na koalicnej poslal do truby
mohli sme mat ovela menej usekov na stavanie
miliardu eur? paneboze, trochu si treba zopakovat matematiku zo zakladnej skoly...
cely zazrak BB znizenia dlhu je ovela vyssie prijmy z dani, ziadne zazraky
najlepsie co charakterizuje BB zupu je slovo stagnacia - po vyhre Luntera tam bude treba poriadne vyvetrat
po ftacnikovi zostal novy stary most, ktory vybavil a vybehal
ok, nech si to chlapci vyjasnia, ale zasol som nad jednou vecou - Sulik ohlasil tlacovu konferenciu o financovani volieb, a TA 3 zvycajne dava tlacovky SaS, ale namiesto TB o financovani to bol hruby utok na troch kandidatov a vychvalovanie svojich
su dve moznosti
a/ ta3 netusila, ze Sulik "zneuzije" TB na volebnu propagandu
b/ ta3 ma novych konikov na politickej scene
keby som bol niektory z naadnutych kandidatov, stazoval by som sa, kde by sa dalo a ziadal od televizie rovnaky priestor
co eletrika, aj ajfon nam mosa dat aspon trikrat lacnejsi, ked maju ti Americany
a te ruse by nam maly predavat ten one plyn za tretinu, sak tu mame male plate...
fakt si myslis, ze to takto funguje johnny? :-)
to je ten pan, co nechal vyviest desattisice slovenskych obcanov za hranice, kde nasli skazu, zmar a na smrt, za ktoreho sa lupilo, arizovalo a vrazdilo
to len, aby si niektori menej znali alebo ti, ktori nie su historici uvedomili, o kom sa tu hovori
clanok z dnesnych tlacenych novin, ked oslovili Krpelana, ten dal stanovisko, v ktorom sa mr. Kiska k tomu nevyjadril - vyplyva to z predoslych viet, ktore si akosi zabudol citovat
noze nam skonkretizuj, v com klamu :-)
inak, ja sa cudujem, ze sa niekto cuduje
od zachranovania Markizy sa proti poprednym politikom vytvorila jedna neustale stekajuca svorka psov, ktora siri pravdy, polopravdy aj nepravdy v obludnom rozmere a vysledkom je totalne znechutenie z tzv. standardnej politiky a vysledkom je, ze nestandardni politici pripominaju bandu psychopatov z istej liecebne
pricom aj tak na svete zvycajne dobre funguju prave tie standardne riesenia, a nie nejake hokus-pokusy na ludoch
Kiskove bebicka su len take pohladenie, este niektore denniky necakali na jeho deti pred skolami, nelustrovali vodicov, ktori ho vozia, pilotov, ktori s nim lietaju, susedov, ktori su v jeho okoli, podnikatelov, ktori s nim podnikali, nedehonestovali jeho manzelku, nesplietali hluposti o uctoch, nevychadzalo o nom sedem komentarov v jeden den
Kika si nezazil ani tisicinu toho, co roky zazival Meciar ci Fico, ani Dzurinda nie,ako libling pravicovej tlace
k tomu sa pridali idoti z facebukov
zne, co ini zasiali
fake news by mali obsahovat fake fakty, toto nie je ten pripad
interpretacia faktov je uz na kazdom cloveku individualne
nehladaj v mojom prispevku to, co tam nie je, samozrejme, ze by som nedal
je to len otazka postavena v moralnej rovine, rovnako ako ju kladu xy inym politikom - pre niekoho to preoblem bude pre ineho vobec nie
nijaky narok, v tomto momente nijaky, a ma presne taky isty zmysel ako vytahovanie Ficovej vinice, ktora bola na prvych strankach novin tyzdne
ak chce byt pan prezident v politike, tak nech si zvyka
Kisku predsa neobvinuju z toho, ze je pozemkova mafia, takze jeho vyvinovanie sa nema velky zmysel. Co Paska v nedelu naznacil je to, ze napriek tomu, ze ma prezident informaciu, ze ide o pozemok ziskany podvodom, napriek tomu ho mieni dalej vlastnit. Je to nieco ako ked istemu premierovi vycitaju prenajom v byte danoveho podvodnika
samozrejme, kiskovi moze byt v tomto momente sumafuk, ako povodny majitel o pozemok prisiel, a preto hladanie po sudoch, ci sa povodny majitel sudi s Kiskom, ako teraz pocuvam v spravach, je uplne zbytocne
situacia sa radikalne zmeni, az ked sud skonstatuje, ze povodny majitel prisiel o pozemky nezakonne
u nas vo vlakovej ziadna robotizacia nehrozi
kazdeho robota zrezeme a zrubeme
ja som uvolneny :-) medzi zelenymi muzikmi z vlakovej je zabava
fakt? co som sa len o sebe nedozvedel - vycucane z prsta? ci prsa?
Kotleba v prvom rade vobec nechcel eurofondy, kym si neobliekol zupan, ale to je ina otazka
rozvoj BB kraja sa zastavil, zamrzol. skapal tam pes, bohuzial - ale tak hadam tam novy zupan ten hnedy puch vyvetra - ak nie, tak uprimna sustrast bystricania
Odporúčame