https://www.google.sk/search?safe=active&…
paci sa ti to? tak si jasny
https://www.google.sk/search?safe=active&…
paci sa ti to? tak si jasny
co robia na Ukrajine je vec Ukrajincov, ti nam to tu nepoooondia ako kotleta
alebo, aby som bol presny, ma proviziu za to, ze neodislo enelskym elektrarnam 700+ melonov
sud o to, ze by naopak Enelie elektrarne mali vratit peniaze, ktore ziskali pocas nezakonneho prenajmu VE Gabcikovo este zrejme len prebehne
Dzban ma proviziu za to, ze vratil majetok Slovenskej republike
trest by mal dostat ten, kto dopustil, aby sa Slovensko vobec muselo o takuto sumu sudit
este raz a mozno zrozumitelnejsie - ak trovy konania verifikuje arbitrazny sud (teda prikaze zalujucej strane, aby zaplatila trovy konania, ktore mala strana zalovana, cize Slovensko), tak sa da povedat, ze nejde o ziadnu neobvyklu proviziu
nie, oni nie su, Kotleta neonacista je a este vam to stale pripomina a vy to nie a nie pochopit
ak bude kane chodit v kapuci a la kukluxklan a trepat ako kotletova partia, takl mozeme potom povedat, ze je
fajn, a teraz este rozpravku o tom, ze holokaust je o dvoch milionoch motyloch
konecne si to pochopil - ano, pouzivat toto cislo tak, ako ho pouziva pan vodca, je ako nakreslit hakovy kriz
vysku sudnych trov musi verifikovat arbitrazny sud
ak schvali vysku, ktora je navrhnuta, tak sa da povedat, ze nejde o ziadnu neobvyklu proviziu
cisla su v tom nevinne, hrabe tomu, kto ich tak rad pouziva
kedze drviva vacsina o tom nema potuchy, tak to treba drvivej vacsine vysvetlovat
nech je na ich svedomi, ked si zvolia neonacistu a ked sa to poooondi, a to sa v pripade nezmyslov, ktore by kotlkaba urobil urcite pooooondi, nech si nesu svoju zodpovednost za takuto volbu
aaah, zase tu mame debatny kruzok kotlebovcov, tak co chlapci, dnes to bolo vo vlakovej tazke, ze... tie rozsedene zadky...
mily kotlebovsky troll, pan svata prostato, hned to tu vymenujem, po tvojom zozname, tu pod mojim prispevkom mas miesto
a kolko by ich bolo za desat rokov prevadzky Gabcikova, ze
ale oprava ciest, no to je to, co BB zupa velmi nepozna, ze maxik :-)
jasne, riesi sa ten, kto nieco vymohol naspat, nie ten, co nasobne vacsiu hodntu odovzdal du cudzich riúk
sak sme to enelu mohli nechat, neee?
za tisicky si mozes najat tak rozvodoveho pravnika
tak v prvom rade vyhrat arbitraz nie je zlodejina, ale odovzdat VE do cudzich ruk protizakonne, ako konstatovali sudy, tak to je
takze jedina cesta je zmenit sucasny zakon a zastropovat maximalne podiel z vysudenej sumy
Odporúčame