co keby si zacal tymi, ktori zasantrocili vodnu elektraren, cize nasobne viac penazi? a mozes im to zosobnit
co keby si zacal tymi, ktori zasantrocili vodnu elektraren, cize nasobne viac penazi? a mozes im to zosobnit
v pripade coca-coly mam ciste svedomie, radsej pepsi
ale prave coca-cola predavana na Slovensku je taka ako sucasny emericky original - co s tym? :-)
ale semancko, nesplietaj tu nezmysly o nahodnych cislach, pan K. je generator presnych cisiel, kde sa len da
ak tomu nerozumnies, ak ti to treba vysvetlit, tak ti odkazuje, ze je neonacista, ze obdivuje slovensky stat, Tisa, velke Nemecko a velkeho Adolfa. To su ludia, ktori sposobili v dejinach Slovenska (v prvom pripade) i ludstva (v druhom pripade) obrovske mnozstvo utrpenia - arizovali, lupili, terorizovali a vrazdili vo velkom
takze, ak sa ti tento clovek paci, tak vystavujes seba i vsetkych ostatnych riziku, ze sa to v nejakej podobe zopakuje
ako zvycajne opakujem, ak ti niekto este nepovedal, ze je to neonacista, tak ti to prave hovorim, aby si sa raz nevyhovaral, ze si o tom netusil, nevedel, nepoznal...
nastastie, Kotleba nema kam koho poslat, pretoze ak by niekam poslal ten spolok intelektualov, ktori sa okolo neho hemzia, tak by to nedopadlo dobre
to je ta opticka hra, sustredis sa na kriz a neonacista ako vysity ti unikne
je pekne vidiet, ako si si porozumel s neonacistom od LSNS :-)
no, treba sa lepsie pozriet,
inak, co prosim ta ty obedujes? steroidy?
milas, kotleta z teba ziadneho prvotriedneho obcana nespravi, aj ked za neho orodujes, kde sa da
tomu hovorim argumentacne silny prispevok, ale chapem, kedze pan je z vlakovej hliadky... :-D
rubbeler, dnes som tvojim obdivovatelom :-) zdravy nazor a odo mna pluska
coca-colu clovek doma nevylepsi, tam sa treba rozhodnut (inak dnesny americky original je s glu-fru sirupom), ale na polotovary ako pizza mozes nasypat tony salamy a syru navyse, do cerealii sypat kakao ci skoricu prudom a bude to mat clovek lepsie ako rakusan a v celkovej sume kludne lacnejsie
nezmylil si adresata? preco by som kupoval vo Viedni, ked mam doma obchody pretekajuce tovarom a to kvalitnejsim nez prefabrikaty, ktore sa testuju v porovnavaniach?
naco by som hladal mlyny, ked nie som slepy a vidim, co je na skatuli napisane a ked mi to chuti a vvyhovuje tak to akceptujem?
ja ako spotrebitel som na preplnenom trhu pan
uz som to pisal - ked by v roku 1989 bola rovnaka debata o jadre, tak by ten, kto by nechcl byt v jadre unie, bol za totalneho somarra - ale jak je libo, byt s polskom je dnes urcite velke terno :-)
https://m.smedata.sk/api-media/media/image/s…
F OTKA NEPOTREBUJE KOMENTAR ...
ano, prevody z jednej osoby ci firmy na druhu su klasicke triky bytovej mafie, ale aj to, za co sa kritizuju Kocnerovia ci Pastrnakovia :-)
ale tak zase...
premier neriesi ceny, ale dvojaku kvalitu - mam k tomu osobne vyhrady, lebo najrychlejsie a hlavne rozhodnutie ma v rukach spotrebitel, ale ak ma tolko pary, ze dokaze pretlacit tuto temu do pozornosti Bruselu - a to zjavne ma - tak nech to robi. Rozhodne lepsie, ako ked niektori politici chodia na Slovensko do Bruselu zalovat
ked znizis zdanenie prace, tak zoberies peniaze samospravam, pretoze "dan z prace" je prijmom samosprav, takze sa potom necuduj, ked budes mat nasobne vyssie miestne dane a mozes znizit aj odvody a potom najdi recept ako vykryt dieru v zdravotnictve - takze tie uzasne zvysene platy (ze si clovek hned spomenie na mzdove koliesko) sa ti pretavia do vyssich platieb v zdravotnictve (alebo vacsej nedostupnosti alebo sirky sluzieb)
a ked nizkoprijmove skupiny su v nemecku tak vyhodne zdanovane, tak by ludia mali stat v sikoch a dozadovat sa jadra unie, ktore nam ta mila pravica tak spochybnuje
druhorady je ten, kto sa druhoradym citi - takze si to stiahni na seba
tvoji politicii z nas vedia spravit smahom ruky stvrtoradych obcanov
v tomto pripade zrejme nepojde o to, ci mr. prezident nieco zorganizoval, asi nie
tu pojde o otazku, ci dobry anjel s kridlami ma moralne pravo vlastnit pozemok, o ktorom sa dozvedel, ze je "ukradnuty", neviem ci Paska dokonca nehovoril, ze sa odvolava na "vydrzanie" pozemku
ak sa v uliciach hulaka, ze xy nemoze byvat v byte danoveho podvodnika, tak tu je postavena otazka, ci mozes v pozicii moralnej autority vlastnit pozemok, ktory bol podla Pasku ukradnuty
no skvele :-) ved tito pani sa odvolavaju na rovnake historicke obdobie a rovnaku svoloc ako pan Kotleta - ak je Porosenko fasista, tak Kotleta je nasobny fasista
oh, pamataj, ze vy kotleby nie ste historici, takze nevies posudit, co je fasisticke
kolko miesta dostavaju oponenti pana zupana v tom zupnom gardistovi ci der sturmerovi, ci aky platok to za peniaze VUC vydava? tam sa bude aj tak obhajovat kolko len chce
spajat slovo slusnost s panom K. je neslusne voci ludom, ktorych tyral a zahubil nacizmus
kristepane, clo
kristepane, normy zo socializmu
nekupuj blafy, to je jedine, co je potrebne
Odporúčame